Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Návrh a zaměření u Vás doma!

Mobilní kuchynští návrháři

Nová unikátní služba: Mobilní kuchyňský návrhář – my přijedeme za Vámi – kamkoliv si budete přát.

Nabízíme Vám komfort a pohodlí, úsporu Vašeho času a návrh v reálném prostředí. Vše bezplatně a nezávazně!

Co vám nabízíme:
Úsporu času, flexibilitu a komfort – my přijedeme za Vámi, v den, čas a na místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Služba zatím platí pro Prahu a okolí 50 km, Brno a okolí 50 km a Ostravu a okolí 50 km.

Např. Praha, Kladno, Neratovice, Brandýs n. L., St. Boleslav, Mladá Boleslav, Slaný, Lysá nad Labem, Český Brod, Říčany, Čestlice, Velké Popovice, Řevnice, Dobřichovice, Mníšek pod Brdy, Jílové u Prahy, Beroun, Unhošť, Rakovník, Mělník a další

Ostrava ,Hlučín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Havířov, Lučina, Ostravice, Čeladná, Rožnov p. R., Orlová, Frýdlant n. O., Kopřivnice, Bílovec, Třinec, Háj ve Slezsku a další

Návrh v reálném prostředí – přímo na místě realizace snadněji pochopíme Vaše potřeby a budeme Vám moci profesionálně poradit s návrhem a výběrem typu kuchyně tak, aby celkově zapadala do interiéru domu.

Kvalitu – zaručujeme profesionalitu a dlouholeté zkušenosti. Kuchyním opravdu rozumíme, vyrábíme kuchyňské linky i spotřebiče již 60 let.

Výjimečný design – design našich kuchyní je jedinečný. Spolupracujeme s nejlepšími designéry a designovými studií světa, jako jsou Pininfarina, Ora-ito a Karim Rashid.

Dostupnou cenu – s jistotou Vám můžeme říci, že u nás pořídíte kuchyňskou linku té nejvyšší kvality za dostupnou cenu.

Komplexní servis – osobní zaměření na místě realizace kuchyně, profesionální zvizualizování vašich představ.

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny