Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Co o nás říkají naši klienti ?

Zpětná vazba našich klientů je pro nás moc důležitá! Chceme neustále zkvalitňovat naše služby i komunikaci. Vážíme si každého názoru, podnětu, poděkování, a to od každého našeho klienta. Těšíme se i na zpětnou vazbu právě od vás:-)

Více informací na nezávislém serveru www.recenze-kuchyne.cz.

M. D. dne 25. 4. 2024
Vše proběhlo v pořádku.
Zobrazit celou recenzi
Jiri N. dne 25. 4. 2024
Paní Šafarikova byla velmi ochotna, všichni byli profesionální. Montaz naprosto perfektní. Doporučujeme !!!!
Zobrazit celou recenzi
J. G. dne 23. 4. 2024
Návrh kuchyně, zaměření i montáž proběhli bez problémů. Každý detail byl promyšlený a odpovídal našim potřebám. Kvalita materiálů a provedení je vynikající. Montážní tým pracoval precizně a profesionálně. Jsme spokojeni s výsledkem. Můžu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
X. Y. dne 19. 4. 2024
Návrh od paní Velkové a montáž kuchyně na míru proběhly bez problémů. Jednou drobnou vadou bylo nedodání dvou spotřebičů, avšak byly rychle doplněny. Celkově jsem velmi spokojena s výsledkem. Kuchyň na míru přesně odpovídá mé potřebě a estetickým preferencím.
Zobrazit celou recenzi
K. H. dne 11. 4. 2024
Kuchyňská linka Gorenje splnila má očekávání. Návrh kuchyně i zaměření byly bez problémů. Montáž proběhla hladce, s výjimkou menšího nedorozumění ohledně poličky s paní návrhářkou. Nicméně kuchyně je funkční a bezvadná. Celkově jsme spokojeni s výsledkem a doporučujeme pro kvalitu a služby.
Zobrazit celou recenzi
J. D. dne 9. 4. 2024
Kuchyňská linka překonala očekávání. Design je dokonalý a plně odpovídá našim potřebám, zejména díky rohovému dřezu, který jsem si přála. Spolupráce s návrhářkou paní Kačeňákovou byla bezproblémová a profesionální. Montážní tým pracoval rychle a precizně. Jsem nadmíru spokojená s výsledkem. Doporučuji každému, kdo hledá kombinaci skvělého designu a kvalitního servisu.
Zobrazit celou recenzi
P. P. dne 4. 4. 2024
Kuchyňská linka splnila očekávání. Skvělý návrh od paní Ježdíkové a precizní montáž. Bohužel, při instalaci chyběla lednice, avšak byla rychle dodána. Celkově velká spokojenost s servisem a výsledkem. Doporučuji pro kvalitní služby a flexibilitu.
Zobrazit celou recenzi
J. P. dne 21. 3. 2024
Kuchyňská linka překonala očekávání. Do takto malého prostoru se vešlo vše co jsem potřeboval. Perfektní.
Zobrazit celou recenzi
E. S. dne 21. 3. 2024
Vše bylo perfektní od návrhu kuchyně až po montáž. Vše k naší spokojenosti. Děkujeme.
Zobrazit celou recenzi
Marcela K. dne 20. 3. 2024
Moje druhá kuchyně, v porovnáním se studiem, které mi navrhovalo starou kuchyň, nemám co vytknout. Pan Drahoňovský z hradeckého studia své práci opravdu rozumí, má cit pro detail, umí kombinovat a hlavně naslouchat přání zákazníka. Montáž proběhla v termínu, bez větších problémů. Zjištěny poškozený díl ihned reklamován a výměněn. Celkově hodnotím 5*.
Zobrazit celou recenzi
Martin K. dne 20. 3. 2024
Chceme upřímně poděkovat za kuchyni snů. Vše v pořádku, paní Kotalová byla vstřícná, vše proběhlo na jedničku. Montážní parta bezvadná. Můžeme jen doporučit !!
Zobrazit celou recenzi
A. M. dne 20. 3. 2024
Máme již třetí kuchyň od Gorenje. Vždy proběhlo vše bez problému. Kuchyň má větší šmrnc než od firmy Hanák. Jsme spokojeni.
Zobrazit celou recenzi
J. P. dne 19. 3. 2024
Od návrhu kuchyně až po samotnou montáž vše v pořádku a bez problémů. Pokud budu realizovat další novou kuchyň tak se určitě vrátím.
Zobrazit celou recenzi
J. P. dne 19. 3. 2024
Až na chybějící lednice při montáži bylo vše OK a můžu jen doporučit. Speciálně profesionalitu paní Junkové z Vinohradského studia.
Zobrazit celou recenzi
M. K. dne 6. 3. 2024
Dle dohody s paní Slobodzianovou proběhlo tak jak bylo domluveno. Při samotné montáži jsme museli improvizovat a přemístit dvě vysoké skříně jinam, jelikož bylo na poslední chvíli změněno umístění bojleru na vodu panem instalatérem. Montážní parta udělala co bylo třeba. Nemám výhrad.
Zobrazit celou recenzi
Štěpánka M. dne 29. 2. 2024
Kuchyně je přesně podle mých představ.Paní návrhářka Kabelková byla ochotná a vstřícná . Vše proběhlo bez žádných velkých problému od návrhu až po dodání i montáž. Určitě můžu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
H. R. dne 20. 2. 2024
Návrh mojí nové kuchyně s panem Janákem byla jedna báseň. Montážní technici jsou trošku bručouni, ale svojí práci odvedli špičkově. Vše OK a mohu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
R. T. dne 16. 2. 2024
Vstřícný přístup od paní Kabelkove, dodržení termínu dle domluvy. Pekne zpracování, celková spokojenost.
Zobrazit celou recenzi
Hana P. dne 16. 2. 2024
Jsme velice spokojeni, návrhářka paní Kabelková poradila,doporučila možnosti. Vše v pořádku. Montážnici byli šikovní. Podobní lidé by měli být všude.
Zobrazit celou recenzi
Richard K. dne 16. 2. 2024
Navrh kuchyňské linky proběhl bez problému, paní návrhářka vyšla vstříc s každou připomínkou, realizace proběhla v termínu, kluci na montáž šikovní. Můžu jenom doporučit.
Zobrazit celou recenzi
I. K. dne 13. 2. 2024
Vynikající spolupráce s paní Kačeňákovou, která mi navrhla krásnou kuchyň. Montáž proběhla také na jedničku. Termín dodání i příprava elektroinstalací a vodoinstalací proběhla také dle domluvy. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
M. H. dne 30. 1. 2024
Kvalitní zpracování, paní návrhářka Švachova byla ochotná, vše proběhlo bez problému od návrhu až po dodání i montáž.
Zobrazit celou recenzi
I. E. dne 26. 1. 2024
Děkujeme paní Janatové za skvělý přístup a krásný návrh mojí nové kuchyně. Montáž proběhla perfektně, rychle a v požadovaném termínu. Děkuji za vše a doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
F. S. dne 24. 1. 2024
Velká spokojenost s návrhářem z Vinohradské prodejny až po samotnou realizaci.
Zobrazit celou recenzi
A. U. dne 23. 1. 2024
Spolupráce s paní Junkovou z Vinohradského studia byla příkladná. Vše proběhlo v pořádku. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
A. U. dne 23. 1. 2024
Od návrhu kuchyně, zaměření a realizaci vše v pořádku. Jsem spokojena.
Zobrazit celou recenzi
A. U. dne 23. 1. 2024
Práce návrhářky paní Junkové byla skvělá a stejně tak montážní technici. V termínu nedodána trouba a lednice, dodáno o týden později.
Zobrazit celou recenzi
D. T. dne 18. 1. 2024
Od počátku návrhu byl přístup paní Tiché výborný. Zamereni proběhlo v pořádku, montáž velká spokojenost - montaznik šikovný. Po původní montáži jsme se rozhodli doobjednat jeste parapet,opět vše na výbornou. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
P. N. dne 18. 1. 2024
Celková spokojenost s návrhem,profesionální přístup paní Šafaříkove. Termín dodržen, s montáží jsem spokojen.
Zobrazit celou recenzi
Romana K. dne 10. 12. 2023
Spolupráce s návrhářkou p. Mánkovou byla na profesionální úrovni. Vždy milé a lidské jednání. Dodání i montáž provedeny v termínu a precizně . Kuchyně je super.......už vařím. Mooooc děkuji. Romana K.
Zobrazit celou recenzi
Lucie Džama dne 8. 12. 2023
Spolupráce s Kristýnou Junkovou na tvorbě kuchyní pro moje návrhy interiérů je už několik let prostě skvělá. Jednání jsou vždycky profesionální a zároveň pohodová a Kristýna vždycky najde způsob, jak moje konkrétní představy zrealizovat. Musím říct, že zatím každý můj klient byl s kuchyní spokojen. I v případě reklamace se všechno bez potíží vyřešilo, až na chybách se totiž pozná kvalitní servis. Děkuji za všechny “moje” kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
J. T. dne 4. 12. 2023
Spolupráce s návrhářkou paní Slobodzianovou byla vyloženě skvělá a snažila se nám vše vysvětlit a se vším poradit. Nemohla jsem si vybrat lépe. Doporučuji kde jen můžu.
Zobrazit celou recenzi
Stanislava J. dne 3. 12. 2023
Nemohu být spokojenější s rozhodnutím vybrat si kuchyň od Gorenje, zejména z jejich studia v OC Harfa. Přístup, odbornost a kombinace designu a praktičnosti v návrhu překonaly ostatní dodavatele kuchyní. Paní Slobodzianová nejenže projevuje vášeň pro svou práci, ale také dokáže s návrhem kouzlit a nejde jí jen o to jednoduše poskládat kusy dohromady a prohlásit, že "kuchyň je hotová". Poskytla nám cenné rady, navrhla, jak skloubit různé prvky, a výsledek předčil naše očekávání. Rozhodně doporučuji. Kladné body zahrnují kvalitu kuchyně ve všech aspektech, rychlou a kvalitní montáž, dodržení všech termínů a vynikající přístup, ochotu a kvalitu návrhu.
Zobrazit celou recenzi
Petr Z. dne 1. 12. 2023
Profesionální přístup paní Šafaříkové ve studiu, příjemná, ochotná vyřešit jakýkoliv můj dotaz. Celkový průběh až po samotnou montáž skvělý. Všechny potřebné informace jsem dostával včas. Montáž hotová za den a půl (montoval jeden člověk). Kuchyně z kvalitního materiálu, daleko lepší než jsem si představoval. Vřele doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
Z. P. dne 1. 12. 2023
Montáž kuchyně i návrh kuchyně bez problému. Jsem spokojena s celým procesem. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
S. P. dne 1. 12. 2023
Realizovala jsem již druhou kuchyňskou linku. Od samotné přípravy prostoru po finální realizaci vše v pořádku. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
Lukáš R. dne 29. 11. 2023
Za mě nejlepší rozhodnutí, že jsme si mohli vybrat kuchyň v Gorenje - konkrétně ve studiu u OC Harfa. Přístup, znalosti, designová a praktická stránka samotného návrhu převyšovala ostatní dodavatele kuchyní. Je vidět, že to paní Slobodzianovou baví a dokáže si s návrhem pohrát a ne to jen poskládat vedle sebe a říct: ,,kuchyň je hotová´´. Dokázala nám ve všem poradit, říct jak některé věci zkombinovat a výsledek byl přesně takový, jaký jsme očekávali. DOPORUČUJI. Plusy: + Kuchyň je kvalitní (VE VŠECH OHLEDECH) + montáž proběhla rychle a kvalitně + dodržení všech termínů + přístup, ochota a kvalita návrhu
Zobrazit celou recenzi
D. P. dne 28. 11. 2023
Skvělá spolupráce a vše proběhlo v pořádku. Veliká spokojenost s montážním technikem.
Zobrazit celou recenzi
O. G. dne 26. 11. 2023
Skvělá spolupráce s návrhářkou paní Velkovou. Příprava prací před samotnou montáží : elektroinstalace, zednické práce a pokládka dlažby rychlá a kvalitní. Montáž linky za jeden den , super . Naprostá spokojenost od návrhu až po samotnou montáž linky . Můžeme jen doporučit. Maminka má svoji kuchyň snů a hlavně praktickou. Nezbývá než poděkovat paní Velkové a chlapům za návrh kuchyně a chlapům co od montáže .
Zobrazit celou recenzi
S. C. dne 24. 11. 2023
Po návrhářce paní Kačeňákové jsem chtěl kuchyňku do malého bytu, který bude sloužit k pronájmu. Děkuji jí tímto za perfektní spolupráci. Od návrhu kuchyně až po finální montáž jsem velice spokojen.
Zobrazit celou recenzi
D. P. dne 23. 11. 2023
Velká spokojenost s profesionální prací montážních techniků. S návrhářkou paní Slobodzianovou jsme řešili několik problémů při návrhu a vždy přišla s vlastním řešením. Proaktivně nabízela vlastní návrhy a nápady. Menší problém s termínem montáže, který nám paní návrhářka slibovala a nebyl dodržen. Nicméně doporučujeme, protože kuchyně vypadá krásně.
Zobrazit celou recenzi
Stanislav K. dne 21. 11. 2023
Perfektní jednání i po uzavření smlouvy bylo možné provést úpravy ! 3D návrh kuchyně na míru a dodán plánek na odpady, elektroinstalaci ! Termín dodání byl dodržen ! Děkuji za perfektní přístup a montáž kuchyně ! Mohu všem doporučit kdo uvažuje o kuchyni Gorenje !!!
Zobrazit celou recenzi
K. B. dne 15. 11. 2023
S kuchyní, vytvořenou na základě návrhu paní Junkové z kuchyňského studia Gorenje jsme nadmíru spokojeni. Chtěli jsme prostornou kuchyň, která bude uspořádáním i velikostí vyhovovat rodinnému vaření (2-3 lidé najednou), což se povedlo :) Paní Junková vnesla velice praktický vhled do naší představy a vznikl z toho krásný a funkční prostor :)
Zobrazit celou recenzi
Michal P. dne 15. 11. 2023
Dekujeme za velmi profesionalni a vstricny pristuo navrharky, vse probihalo v souladu s nasemi predstavami. Samotna realizace dle navrhu na vybornou do posledniho mozneho bodu. I pres drobne zavahani pri dodani vykrytu, ktery nepasoval, na bodovem hodnoceni neubirame!
Zobrazit celou recenzi
I. B. dne 14. 11. 2023
Vše proběhlo dle domluvy. Velká spokojenost s návrhářkou paní Kačeňákovou a samotnou montáží. Doporučuji kde můžu.
Zobrazit celou recenzi
P. K. dne 10. 11. 2023
Jsme velice nadšeni z práce paní Kačeňákové z Vinohradského studia. Realizovala s námi několik návrhů a vždy byla ochotná. Jedinou nepříjemností na celém procesu byla chybějící vestavná trouba a poškozená dvířka - nicméně vše bylo v termínu dodáno a vyměněno. Samotná montáž kuchyně byla celodenní záležitostí a perfektní přehlídkou zručnosti a šikovnosti montážních techniků. Můžeme jedině doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Michael Derda dne 9. 11. 2023
Rádi bychom s manželkou poděkovali za velmi vstřícné jednání společnosti Kuchyně Gorenje, a to zejména paní Haně Slobodzianové. Paní pro nás připravila návrh velmi rychle od samotné poptávky do týdne. Kompletní realizace trvala 3 měsíce, od samotné poptávky do úplného dotažení. Udělala na nás velmi příjemný dojem hned při první návštěvě kuchyňského studia na Praze 9. Paní Slobodzianová je velmi profesionální, můžeme ji jen doporučit. Pokud bychom v budoucnu něco znovu řešili budeme se obracet jen na ni. S pozdravem, Manželé Derdovi
Zobrazit celou recenzi
P. J. dne 7. 11. 2023
Vše proběhlo dle dohody s paní Kačeňákovou z Vinohradského studia. Od návrhu po realizaci jsem se vším spokojen. Spolupráci s paní Kačeňákovou doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
K. Z. dne 5. 11. 2023
Vše proběhlo velice profesionálně, nemám výhrad. Od návrhu přes komunikaci až k realizaci, tak po kvalitu kuchyně jen doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
K. Z. dne 2. 11. 2023
Spokojenost od návrhu až po realizaci, domluva i termíny vše splněno dle dohody.
Zobrazit celou recenzi
Pavla J. dne 2. 11. 2023
Je to naše druhá kuchyň od této společnosti - mohu vřele doporučit, obě dvě krásné
Zobrazit celou recenzi
Pascal G. dne 1. 11. 2023
Like all Frenchmen i like to cook for pleasure, so my kitchen must be functional , resistant, with plenty of storage tips..I found everything what i wanted with Gorenje. My kitchen was designed by Kristyna Janatova Junkova.
Zobrazit celou recenzi
N. V. dne 31. 10. 2023
The Kitchen was designed by Kristýna Junková Janatová, She was really helpful and made it easy for us to choose and customize the kitchen. The installation was very quick and was done within a day. Kitchen looks really modern and good. I will recommend everyone to contact Kristýna Junková Janatová in case if they are looking for a well designed and beautiful kitchen. Thank you.
Zobrazit celou recenzi
Eva H. dne 30. 10. 2023
Vazena spolecnosti, oslovila jsem pani Kristynu Junkovou- Janatovou s realizaci kuchyne. Pani Kristyna se mi pri kazdem sezeni plne venovala a pomohla mi setavit kuchyn dle mych predstav. Timto chci velmi podekovat za vstricnost a profesionalitu se kterou pani Kristyna pristupuje ke sve praci a zakaznikovi. Rovnez dekuji montaznimu tymu, ktery kuchyn sestavoval a to panu Kubinovi a jeho kolegovi, kteri se museli popasovat se vzniklym problemem, ktery vznikl pri rekonstrukci. Jsem velice spokojena, kuchyne byla dorucena v danem terminu, bez poskozeni. Dekuji vsem, kteri se podileli na teto realizaci. S pozdravem Eva Hlavacova
Zobrazit celou recenzi
Z. T. dne 26. 10. 2023
Přehled, práce a rychlost pana Janáka byla úžasná. Jsem velice ráda, že jsem si zvolila zrovna kuchyňské studio Gorenje. Až na chybějící troubu při montáži proběhlo vše v pořádku.
Zobrazit celou recenzi
A. A. dne 26. 10. 2023
Od návrhu po realizaci proběhlo vše dle představ a jsem velice spokojena. Studio Vinohradská můžu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Jan T. dne 25. 10. 2023
Ve všech ohledech hodnotíme zhotovení naší kuchyně velmi kladně. Především musíme vyzdvihnout trpělivý a kvalifikovaný přístup designérky Mariky Mánkové, která zvládla velmi dobře skloubit naši představu se specifiky prostoru určeného pro novou kuchyni. Velmi dobře proběhla i montáž. Pracovníci zvládli sestavit kuchyni rychle, precizně a byli šetrní k dalšímu vybavení domácnosti. Během montáže s námi konzultovali detaily zhotovení a nakonec jsme dostali instrukce k používání a údržbě.Termíny odpovídaly dopředu avizovaným. Kvalitě zpracování taktéž nemáme co vytknout.
Zobrazit celou recenzi
Jana Černá dne 24. 10. 2023
V únoru jsme v rádiu slyšeli s partnerem reklamu na slevu v kuchyňském studiu Gorenje a jelikož jsme stavěli nový dům a řešili jsme kuchyňskou linku, tak jsme si řekli, že to zkusíme. Vybrali jsme si kuchyňské studio v Praze na Vinohradech, kde nás přivítala paní Junková. Díky jejímu přístupu a návrhu jsme se rozhodli pro realizaci a nelitujeme. Vše proběhlo přesně podle domluvy a dnes již bydlíme v novém domě a máme kuchyni, kterou nám všichni chválí. Kuchyňské studio a speciálně paní Junkovou můžeme jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Šárka C. dne 23. 10. 2023
Děkujeme za skvělý přístup paní Junkové Janatové, montáž proběhla perfektně a v termínu, zpracování a použité materiály jsou velice kvalitní. Děkujeme za vše!
Zobrazit celou recenzi
Kristýna M. dne 22. 10. 2023
Velmi kladně hodnotím rychlost dodání a přístup paní návrhářky Kristýny Junkové s praktickými a zajímavými připomínkami ke kuchyni. Montáž jsme provedli sami. Vše dojelo včas a bylo vyneseno do třetího patra. Kuchyň je barva šalvěj hedvábná matná.
Zobrazit celou recenzi
E. J. dne 19. 10. 2023
Jsem velice spokojena s prací paní Junkové, která mě novou kuchyňskou linku navrhovala. Se samotnou montáží jsem taky velice spokojená.
Zobrazit celou recenzi
A. L. dne 19. 10. 2023
Jsem ráda, že jsem si vybrala kuchyňské studio Gorenje i když mám další dvě jiné možnosti v okolí. Díky výberu jsem tak mohla spolupracovat s paní Ježdíkovou, která mi navrhla krásnou kuchyň. S celým procesem realizace jsem byla velice spokojná a mohu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Tomáš Kaspar dne 18. 10. 2023
Vše v naprostém pořádku. Velká spokojenost. Můžeme vřele doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Lubomira Šojdrová dne 18. 10. 2023
Od návrhu paní Švachove, přes realizaci, včasné dodání,po montáž - jsem maximálně spokojena. Montaznici profesionální přístup. Nemám co vytknout. Doporučuji firmu Gorenje, jsou to opravdu profesionálové.
Zobrazit celou recenzi
N. Š. dne 17. 10. 2023
Toto kuchyňské studio velmi doporučujeme. Paní Junková nám s návrhem velmi pomohla a vždy ochotně poradila. S kuchyní jsem moc spokojení.
Zobrazit celou recenzi
Jan P. dne 16. 10. 2023
S návrhem a montáže kuchyne jsem byl velmi spokojen. Dodání proběhlo v pořádku. Rychlá a kvalitní montáž. Velmi příjemný personal, muzu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
I. L. dne 12. 10. 2023
Montáž cele kuchyne bez problému. Malou výtku mám k mikrovlnné troubě, kde byly dvířka neúmyslně poškozeny. Návrhářka paní Ingrova byla skvělá, až do konce se snažila vypomoci s drobnými změnami.
Zobrazit celou recenzi
Lukas Kobza dne 12. 10. 2023
Jsme spokojeni s přístupem návrhářky paní Tiché, taktéž s montáží. Vše proběhlo dle domluvy bez problému. Termín dodržen dle domluvy.
Zobrazit celou recenzi
Zdena K. dne 12. 10. 2023
Byli jsme spokojeni maximálně, s návrhem paní Ingrove, i s montáži pana Habáně. Doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi
Iveta Motyčková dne 24. 9. 2023
Mockrát děkujeme za výbornou komunikaci, spolupráci s paní návrhářkou Velkovou i s montéry. Kuchyň je nad naše očekávání, krásná, prostorná, praktická.
Zobrazit celou recenzi
P. S. dne 9. 8. 2023
Byl jsem překvapen vstřícností a rychlostí jak montáže,tak návrhu.
Zobrazit celou recenzi
I. K. dne 9. 8. 2023
Komunikace proběhla naprosto v pořádku. Rychlé kvalitní provedení. Byli jsme velmi spokojeni s návrhem i montáží. Zvolené materiály hodnotíme jako kvalitní. Pro upřesnění prodejna Gorenje Brno stred.
Zobrazit celou recenzi
Martin Mikula dne 7. 8. 2023
Kdybych se měl znovu rozhodnout kde si nechám kuchyň vyrobit a nainstalovat je Gorenje. Byl to profesionálně luxusní přístup jak návrhářky p.Kačeňákové , která má neskonalou trpělivost poradit a vymyslet kuchyň Vašich snů, tak i samotná montáž panem Mourkem byla 100% bez jakýchkoliv překážek. Už dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálními lidmi okolo samotného návrhu až po realizaci i celou společností, jako právě Gorenje. Pokud se neumíte rozhodnout, tak snad má zkušenost Vám pomůže ve volbě. Já osobně bych opět volil Gorenje, jelikož v dnešní době najít poctivé lidi je vzácnost. Ještě jednou všem děkuji, s pozdravem Martin Mikula
Zobrazit celou recenzi
M. M. dne 5. 8. 2023
Profesionální a efektivní přístup studia Gorenje na Vinohradské, jmenovitě paní Evy Kačeňákové. Do studia jsme přišli s velmi obecnou představou, která byla během několika málo dnů přetavena v konkrétní návrh s následným doladěním při druhé osobní návštěvě. Zpracování kuchyně je perfektní, kuchyň dodána dokonce v předstihu. Pouze drobný problém se špatně dodanou skříní na lednici, vše však slušně komunikováno a napraveno. Montáž rovněž bez chyby, zvláštností byla přítomnost pouze jediného montéra, o kterého jsme upřímně měli strach s ohledem na hmotnost některých dílů (vše nicméně zvládnul na výbornou). Doporučuji s čistým svědomím.
Zobrazit celou recenzi
Jiri Jurka dne 2. 8. 2023
Osobní přístup na 1*, montáž výborný. Mrzí mě, že byl problém s dodáním spotřebiče, ale náhrada o třídu lepší troubou beru jako férové narovnání. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
M. S. dne 31. 7. 2023
Dle domluvy dodrženo vše, od návrhu až po realizaci. Navrh proběhl dobre, s navrharkou paní Švachovou jsme spokojeni.
Zobrazit celou recenzi
Roman M. dne 31. 7. 2023
Jsme spokojeni nejen s montáži, ale i s vynaskou kuchyne do patra. Montáž pochvala panu montaznikovi za montáž i dopojeni spotřebičů a vody. Paní návrhářka paní Švachova byla neustále ve spojení a dohlížela neustále na celou zakázku.
Zobrazit celou recenzi
Anna J. dne 26. 7. 2023
S navrhnutím kuchyně i samotnou montáží jsem spokojena. S panem Janákem byla skvělá spolupráce a změna dekoru nebyl problém či jiné úpravy.
Zobrazit celou recenzi
I. L. dne 25. 7. 2023
Moc děkuji za návrh krásné kuchyně, kterou mi navrhl pan Janák. S přístupem pana Janáka jsem byla velice spokojená a budu ho doporučovat. Montáž proběhla taky velice hladce.
Zobrazit celou recenzi
Vít Zachariáš dne 20. 7. 2023
Dobrý den, náš příběh a sen o nové kuchyni začal na konci loňského roku. Chodili jsme po různých studiích až jsme se dostali do Jihlavského studia Gorenje a potkali úžasnou návrhářku paní Kateřinu Kabelkovou, která nám pomohla s tím si ten náš sen splnit. Doporučila nám spoustu nápadů a rad. Následovalo zaměření a následná realizace, kde jsme měli tu čest potkat další dva neskutečně šikovné a milé lidi a to pana Jiřího Stádníka a pana Petra Malého. Vše proběhlo skvěle, bez problémů s obrovskou ochotou, vstřícností a lidskostí, za což moc moc děkujeme. Všem doporučujeme Kuchyně Gorenje, studio Jihlava. Dííííííííky
Zobrazit celou recenzi
Julie C. dne 17. 7. 2023
Maximální spokojenost s návrhem, který připravovala slečna Dominika Mužíková. Ochota, vstřícnost a profesionalita, tak se dá v krátkosti charakterizovat její zákaznický přístup. Montážníci- perfektní práce. Doporučuji. J. Chytřinská
Zobrazit celou recenzi
A. P. dne 14. 7. 2023
Byli jsme spokojeni s přístupem při navrhování naší nové kuchyně. S paní návrhářkou a jejím přístupem jsme byli velice spokojeni. Drobné nedorozumění při samotné montáži, ale nic zásadního.
Zobrazit celou recenzi
Ladislava Příkrá dne 11. 7. 2023
Dlouho jsem se rozmýšlela mezi kuchyní Gorenje a Oresi,nakonec jsem zvolila Gorenje.Moc děkuji paní Zdeňce Tiché ze studia Gorenje Brno-město,za profesionální a trpělivý přístup.Pomohla mi vybrat nejlepší variantu dle mých představ.Naprostá spokojenost od návrhu po realizaci Všechny termíny byly dodržené, montážní parta -PERFEKTNI????. Gorenje doporučuji a veliké DÍKY. Příkrá Ladislava
Zobrazit celou recenzi
Tereza M. dne 30. 6. 2023
Byli jsme nad míru spokojeni, od návrhu kuchyňské linky, po její montáž.
Zobrazit celou recenzi
Vladimír Vierik dne 19. 6. 2023
Rozhodovali jsme se mezi kuchyní z IKEA, Möbelix a Gorenje. Nakonec tedy Gorenje a myslím, že to bylo dobré rozhodnutí. Hned od první návštěvy jsme nabyli dojmu, že jsme vybrali dobře. Moc musíme poděkovat velmi ochotné designerce p. Mužikové, se kterou byla výborná spolupráce. Pomohla nám sestavit kuchyň, která odpovídá přesně našim potřebám. Termín dodání byl dodržen přesně dle našeho požadavku. Musím zároveň vyzdvihnout partu montážníků (jména bohužel neznám) z Brna, kteří během dopoledne kuchyň sestavili. Gorenje mohu vřele doporučit.
Zobrazit celou recenzi
V. H. dne 19. 6. 2023
Byl jsem spokojen s přístupem u návrhu i s provedením montáže. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
Adam S. dne 19. 6. 2023
Montáž i navrh, vše proběhlo v pořádku.
Zobrazit celou recenzi
I. H. dne 15. 6. 2023
Montážní parta zcela bez problému, celková spokojenost.
Zobrazit celou recenzi
A. H. dne 15. 6. 2023
Kuchyně je vydařená. S návrhem jsme byli spokojeni, paní na studiu milá, poradila a vymyslela vše do detailu. Montáž proběhla bez problému, ač nebyla vůbec jednoduchá kvůli křivosti rohů. Spokojenost i s termínem dodání - dle domluvy. Můžeme jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
K. J. dne 15. 6. 2023
Spokojenost,doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
peter b. dne 30. 5. 2023
Od navrhu az po samotnu realizaciu bolo vsetko vzdy v termine dodrzane. Navrh mi profesionalne spracovala pani Kristyna Junkova aj s odporucaniami na rozne detaily kuchyne, vyhody , nevyhody ... Montaz prebehla bez problemov pod vedením pana Altmana vo vybornej kvalite za 1 den aj so vstavanymi skrinami, ktore som si tiez objednal u tohto dodavatela.
Zobrazit celou recenzi
D. Z. dne 22. 5. 2023
Děkuji především designérce kuchyně, Kristýně Junkové Janatové, za skvělý návrh. Do relativně malého kuchyňského koutu dokázala vymyslet kuchyň bez kompromisů a vešlo se vše, co jsem v kuchyni chtěla mít. Výborný byl nápad s obložením sloupu. Kuchyň je designová, nadčasová a prostorná. Montáž také proběhla bez problémů.
Zobrazit celou recenzi
Jana Vilímková dne 22. 5. 2023
Kuchyni jsem zvažovala dlouho, měla jsem docela jasnou představu o tom, jak bude vypadat, ale i tak se během vytváření návrhů naskytlo plno věcí, které bylo třeba vyřešit a rozhodnout. Mně kuchyni navrhovala paní Kristýna Junková Janatová, která se mnou měla trpělivost, a kterou mohu jen a jen doporučit. Měla odpovědi a řešení na všechny mé dotazy a nápady, kterých nebylo málo:), a výsledek opravdu stojí za to. Další plus je řemeslné zpracování kuchyně, které je poctivé a přesné. Montáž proběhla rovněž v dohodnutém termínu a bez jakýchkoliv nedodělků. Vřele doporučuji. Celý tým odvedl skvělou práci.
Zobrazit celou recenzi
Kateřina O. dne 12. 9. 2022
Tímto bych chtěla poděkovat studiu Gorenje Zlín, za sestavení kuchyně na míru. Vše proběhlo nad míru mého očekávání. Chtěla bych vypíchnout profesionální a nadstandartní přístup návrhářky slečny Ingrové, která nejen, že vám představí možnosti a nabídku studia Gorenje, ale vše vysvětlí a poradí pokud si člověk není plně jist svým výběrem. Následná kooperace s montážníky a samotná montáž proběhla bez problému, rychleji než bylo slíbeno. Můžu vřele doporučit Gorenje Zlín a návrhářku slečnu Ingrovou.
Zobrazit celou recenzi
Renata R. dne 12. 9. 2022
S paní návrhářkou Slobodzianovou jsme realizovali celkem tři kuchyně Gorenje a byli jsme nadšeni její profesionalitou, vstřícným přístupem a nápady. Velmi dobře nám poradila, rychle se zorientovala v našich preferencích a vše ochotně ukázala ve studiu a vysvětlila, byla vždy k dispozici telefonicky i na osobní schůzce, a poradila si i s atypickým půdorysem. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni a opravdu moc děkujeme, díky Vám byla zkušenost s realizací kuchyní od Gorenje naprosto perfektní!
Zobrazit celou recenzi
Marie S. dne 10. 9. 2022
Dobrý den, chtěla bych tímto způsobem Gorenje poděkovat za krásnou kuchyni, osobní přístup na pobočce a pomocnou ruku během celé realizace. Na pobočce ve Zlíně si na nás vždy udělali čas a zapracovali změny, které jsme zjistili. Navíc díky p. Ingrové byla kuchyně zaměřena i včetně světel a tím nám doslova zachránila kuchyni. Moc děkujeme za Vaše vedení při plánování kuchyně a její následnou realizaci. Schůtová
Zobrazit celou recenzi
Jindřich J. dne 7. 9. 2022
Velmi doporučuji, kuchyňská linka do velmi komplikovaného prostoru. Přístup, kvalita, montáž za 1. Designérka Kristýna J.Janatová využila každý centimetr. Velká spokojenost.
Zobrazit celou recenzi
Lukáš Michálek dne 6. 9. 2022
Byli jsme velice spokojeni s návštěvou Gorenje ve Zlíně. Slečna Ingrová si zaslouží pochvalu. Ve všem poradila, doporučila, pomohla vybrat nejlepší variantu. Dokonce předložila i druhý návrh, jak ji napadlo, že by kuchyň mohla být uspořádana. Termín doručení za 1* . Co se montéra týče, šlo vidět, že je to opravdu profík. Jak krásně mu to šlo od ruky. Kvalita kuchyně výborná. Gorenje a Slečnu Ingrovou ze Zlína můžu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Jaroslava Ř. dne 29. 8. 2022
Vše proběhlo jak bylo naplánované, od návrhu až po montáž. Montážníci byli neskutečně šikovní. Kuchyň je pěkná, přesně podle našich představ. Trošku jsme se maličko zklamali ve spotřebičích. Vestavná lednice s mrazákem je dobrá, ale co se týká myčky, tak bychom uvítali nějakou kontrolku, že je v provozu, protože se manželovi několikrát stalo, že ji otevřel, když byla v provozu. Indukční deska mě celkem zklamala, asi jsme měli vybrat něco dražšího a kvalitnějšího. Dali jsme na radu návrháře a to se moc nevyplatilo. S digestoří je to obdobné.
Zobrazit celou recenzi
J.F. dne 27. 8. 2022
Spokojenost s přístupem návrhářky i s techniky na montáži. Skvělá domluva i samotné provedení realizace kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
Šárka D. dne 27. 8. 2022
Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup p. Kateřině Kabelkové a celému realizačnímu týmu. S výsledkem jsme spokojeni a doporučili bychom jihlavskou pobočku dalším zákazníkům.
Zobrazit celou recenzi
Rene Vondra dne 24. 8. 2022
Vše Ok spokojenost
Zobrazit celou recenzi
Jana K. dne 24. 8. 2022
Spokojenost, vše v pořádku. Ochota personálu skvělá. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
Aleš F. dne 23. 8. 2022
Po několika návštěvách různých kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Gorenje Praha 2 Vinohradská na základě velmi profesionálního přístupu a ochoty paní Junkové. Již od první návštěvy byla spolupráce při návrhu naší kuchyně do novostavby RD perfektní, s možností ladění řady detailů a s finálním návrhem a uspořádáním, ze kterého jsem nadšení jak po praktické, tak vizuální stránce. Hlavně řešení potravinové skříně a pracovního ostrůvku je pro nás úžasné. Instalace byla až na jeden chybějící výkryt a jednu nakřivo přidělanou úchytku bezproblémová.
Zobrazit celou recenzi
Petra D. dne 23. 8. 2022
Příprava spokojenost Realizace spokojenost Montáž suprová Přístup p.Kabelkové výborná, můžeme doporučit
Zobrazit celou recenzi
Alexandra K. dne 22. 7. 2022
Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, od návrhu po realizaci. Přístup návrhářky skvělý, montážní parta perfektní, vše uskutečněno v termínu. I přes problémy způsobené COVIDEM a tím ztížené podmínky setkávání se, se vše povedlo skvěle.
Zobrazit celou recenzi
Pavlína Baudyšová B. dne 22. 7. 2022
Spolupráce na 1*. Příjemné a profesionální jednání. Pánové, co montovali kuchyň byli moc příjemný a odvedli skvělý kus práce. S výsledkem jsem moc spokojená, rozhodně doporučuji :)
Zobrazit celou recenzi
Petra P. dne 13. 7. 2022
Moc děkuji celému týmu za skvělý, příjemný a profesionální přístup jak během vytváření návrhu, tak i během montáže. Speciální poděkování patří panu Leoši Pavlasovi za původní návrh a slečně Michaele Kopecké za jeho dokončení. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Zobrazit celou recenzi
Jaroslava Ř. dne 28. 6. 2022
Moc bych chtěla poděkovat za skvělou práci jak návrháři, tak montážníkům. Jsou to lidé na svých místech a práci rozumí. Páni montéři, tak to byl doslova koncert. Tak sehranou partu jsem ještě nezažila. Fakt moc díky.
Zobrazit celou recenzi
Jiří O. dne 26. 6. 2022
Velká spokojenost, paní Kacenakova velmi vstřícná , odborník na svém místě. Montáž i dodělávky proběhly v pohodě. S pozdravem J. Opluštil
Zobrazit celou recenzi
Hana D. dne 20. 6. 2022
Dobrý den, konečně mám vysněnou kuchyň! Moc děkuji paní Jeřábkové za profesionální a trpělivý přístup, poradila a pomohla mě s výběrem celé kuchyně, ale i s elektrospotřebičů a ostatních doplňků. Montáž proběhla v naprostém pořádku a rychle. Jsem nadšená a děkuji celému týmu kuchyní Gorenje. Hana D.
Zobrazit celou recenzi
Denisa W. dne 24. 5. 2022
Děkujeme za super profesionální přístup nejen pana Vrzáčka, také za skvělé řešení kuchyňské linky, kam se promítla naše představa a nad očekávání mnohem víc. Děkujeme za lidský přístup od návrhu, přes zaměření, závoz tak i montáž.
Zobrazit celou recenzi
L. M. dne 24. 3. 2022
Přístup p. Brkič jako návrhářky byl opravdu perfektní. Před samotnou realizací jsme vyřešili všechny problémy a také všechny požadavky. Kuchyň nejenom dobře vypadá, ale také dobře funguje. Mohu jenom doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Lenka P. dne 3. 3. 2022
Jsem velice spokojená s novou kuchyní. Díky p. Macíkovi , který se mně věnoval, poradil, ukázal vzorek, z kterého bude kuchyň vyrobená a předvedl vybrané spotřebiče. Ke všem mým požadavkům přistupoval profesionálně. Všechny termíny byly dodržené, montáž proběhla v jednom dni a montážní parta svoji šikovnost ukázala v tom, že si poradila s nerovností podlahy v našem starším bytě. Všichni odvedli pěknou práci. Děkuji.
Zobrazit celou recenzi
Václav Klajsner K. dne 25. 2. 2022
Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pochválit paní Zdeňku Tichou z Gorenje studia v Brně centru za její skvělý, nadstandardní, profesionální a vstřícný přístup k nám zákazníků kuchyňského studia, když jsme s ní připravovali návrh naší nové kuchyně. Kuchyň máme nyní zatím ve fázi návrhu a uzavřené smlouvy, ale už si ani nevzpomínám, kdy naposled se nám někdo z prodejců takto skvěle choval a perfektně splnil svoji roli vynikajícího a profesionálního prodejce, cítili jsme se s manželkou u paní Tiché velice příjemně a vše jsme sjednali k naší plné spokojenosti, veliké díky. Ing. Klajsner Václav
Zobrazit celou recenzi
N. K. dne 6. 2. 2022
Jsem velice spokojená s kvalitou kuchyně gorenje (materiál, spotřebiče). Moc děkuji za ochotu a krásný návrh kuchyně a obývací stěny panu Macíkovi.
Zobrazit celou recenzi
Pavel Šmíd dne 23. 1. 2022
Výběr, dodávka a montáž naší nové kuchyně Gorenje, byl pro nás opravdu nevšední zážitek. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti a nyní si již jen užíváme vaření v novém :-). Rádi bychom touto formou ještě jednou, poděkovali panu Danielovi Macíkovi ze studia Gorenje Brno - Soho, za jeho krásný návrh kuchyně a naprosto profesionální jednání. Návštěvu a realizaci ve studiu Gorenje Brno - Soho, můžeme všem vřele doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Mária Chmulíková C. dne 6. 1. 2022
Dobrý deň. Sme veľmi spokojní s návrhom, montážou či celkovým riešením celého tímu Gorenje Brno-Soho. Všetko na čom sme sa dohodli do kapičky bolo splnené. Jedným slovom, ak budeme riešiť znovu kuchyňu oslovíme znovu firmu Gorenje. Možeme odporučiť. :))
Zobrazit celou recenzi
Eliška Trllová T. dne 19. 12. 2021
Kuchyni Gorenje jsme zakoupili v OC Harfa, Praha 9, k naší jednoznačné spokojenosti. Děkujeme pí. Velkové, která od prvního jednání byla velice milá, vstřícná a veskrze profesionální a vždy ochotná poradit. Její rady byly vždy k naší spokojenosti. Kuchyni již krátce používáme a jsme velmi spokojeni. Děkuji a mohu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
D. S. dne 10. 12. 2021
S kuchyní od Gorenje jsme velmi spokojeni. I když jsme se v mnoha věcech nedokázali rozhodnout a několikrát návrh měnili, přístup paní Junkové z kuchyňského studia byl vždy trpělivý a vstřícný. Samotná montáž proběhla bez problémů. Takže ačkoliv jsem měla na začátku trochu obavu, jak to celé nakonec dopadne a zda budu mít dost místa na všechny věci, návrh byl dobře propracovaný tak, že náš malý prostor je opravdu maximálně využitý a mnohem líp uspořádaný než před rekonstrukcí.
Zobrazit celou recenzi
I. Kučerová dne 29. 11. 2021
S novou kuchyní jsme velmi spokojeni. Oceňujeme profesionální a zároveň přátelsky vstřícný přístup pana Macíka, který vynikajícím způsobem zpracoval návrh pro náš menší panelákový prostor. Děkujeme i za perfektní provedení montáže pod vedením pana Malého, kdy vše proběhlo v pořádku i přes nesnadnou covidovou situaci. Kuchyň je krásná a získali jsme spoustu úložného a pracovního prostoru. Jsme rádi, že jsme se rozhodli právě pro toto studio.
Zobrazit celou recenzi
M. Š. dne 4. 11. 2021
Dobry den :) Rada by som uverejnila recenziu na brnenske kuchynske studio Gorenje - konkretne pobocku v Modricich. Venoval sa nam interierovy navrhar pan Daniel Macik, ktoremu by som sa touto cestou rada podakovala za jeho skvele napady a konecny navrh, ktory naplnil presne nase predstavy. Porfesional na svojom mieste a aj ludsky prijemny clovek, ktory nam vysiel v ustrety a odpovedal na vsetky nase dotazy. Taktiez sa chcem podakovat montaznikom, ktori boli rychli a zaroven velmi precizni. Kuchyna je nadherna :) Dakujeme moc
Zobrazit celou recenzi
M. B. dne 25. 10. 2021
Kuchyně Gorenje byla jasná volba. Viděli jsme podobnou jako jsme chtěli v časopisu. S návrhem a realizací nám ochotně a profesionálně pomohla designérka Anna Ingrová. Její přístup bychom rádi vyzdvihli, byla radost s ní spolupracovat. S montáží byly drobné problémy, reklamovali jsme dvířka a dřez. Kuchyň je ale krásná, maximalne funkční a je radost v ní vařit. Studio Gorenje rádi doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi
Tomáš Komárek dne 18. 10. 2021
S kuchyní jsme velmi spokojeni. Především také s návrhem a vizualizací, který nám vytvořila designérka Michaela Kopecká ve studiu Gorenje Brno. Vlastní montáž byla též provedena profesionálně . Vřele doporučuji, Komárek
Zobrazit celou recenzi
Renata Juránková J. dne 18. 10. 2021
Studio Gorenje ve Zlíně naprosto jednoznačně doporučuji. Navštívila jsem více kuchyňských studií, měla i návrh od stolaře. Po návštěvě kuch. studia Gorenje ve Zlíně, kde se mě ujala paní designérka Anna Ingrová--její vizualizace nakonec zvítězila. Konzultace s paní návrhářkou byla vysoce profesionální ,za to jí velice děkuji a určitě všem doporučuji. Dnes mám nádhernou a kvalitní kuchyni ve které je úžasné vařit. Renata z Kostelce u Zlína
Zobrazit celou recenzi
Emílie Weissová Weissová dne 17. 10. 2021
Jsem spokojená s mojí novou kuchyní,velice mi pomohl pan Karel Vrtáček,jemu dík a montáž úplně suprová
Zobrazit celou recenzi
Kateřina J. dne 10. 10. 2021
Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Veronice Kotálové za pomoc s návrhem a vytvoření vizualizace naší nové kuchyně. Paní Kotálová je velice příjemná, hodná a profesionální, se vším nám poradila a vyšla nám vstříc. Kuchyň je podle našich představ, je krásná a je maximálně využit její prostor. S montáží jsme byli také spokojeni. I když při montáži nastaly nějaké komplikace, v co nejkratší lhůtě byly vyřešeny. Co se týče reklamací, vyřízeno rychle a bez problémů. Spotřebiče máme též značky Gorenje a super. Celkově jsme se společností Gorenje velice spokojeni a dále doporučujeme. Ještě jednou velké DÍKY!
Zobrazit celou recenzi
P. J. dne 10. 10. 2021
Se službami studia (především paní návrhářky) jsme byli velmi spokojeni. Kuchyni máme v podkrovním bytě a celý prostor je poměrně atypický, takže jsme hledali někoho s dlouholetými zkušenostmi. Na realizaci kuchyně je vidět profesionální přístup a zkušenosti. Služby studia můžeme jedině doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Jiřina Mullerová dne 29. 9. 2021
V létě jsem si u firmy Gorenje objednala novou kuchyni. Od začátku jsem byla ,jak s přístupem návrháře pana Vrzáčka přímo nadšena, stejně tak i s prací pana Pospíšila, pana Malého a všech ostatních. I když při montáži nastaly nečekané problémy, všichni se snažili, aby vše proběhlo v daném termínu a ve vynikající kvalitě. S kuchyní i spotřebiči jsem velmi spokojená a navíc jsem poznala spoustu úžasných lidí, kteří své práci rozumí a vždy se snaží vyjít klientům vstříc. Ještě jednou všem děkuji a všem tuhle firmu doporučuji. Mullerová Jiřina.
Zobrazit celou recenzi
Denisa T. dne 13. 9. 2021
Dobrý den, děkuji celému studiu za vynikající spolupráci při výběru naší kuchyně do nového domu. Velmi jsme byli spokojeni s návrhářkou paní Špačkovou, a samozřejmě s montáží pana Adama Nováka a jeho kolegy, kteří jsou profesionály ve všech směrech. Studio Gorenje Liberec můžu vřele doporučit, pracují tam kvalifikovaní odborníci S pozdravem Denisa Tací Turnov.
Zobrazit celou recenzi
D. D. dne 23. 8. 2021
Byla jsem moc spokojena s návrhářkou paní Junkovou. Byla to moc milá spolupráce. Ve všem mi dobře poradila. Kuchyň vypadá krásně, přestože je malinká. Maximálně se využil prostor. Mám např . úchytky uprostřed skříňkových dveří - to jsou takové detaily, které Vás nenapadnou, návrhář má ale zkušenost a nakonec je díky tomu výsledný efekt perfektní. Moc děkuji za vše a doporučuji!
Zobrazit celou recenzi
Romana Jahodová J. dne 8. 7. 2021
S Návrhem a realizací kuchyně, jsme byli velice spokojeni, za to děkujeme paní Veronice Kotálové, která nám vždy dobře poradila a byla vždy k dispozici. Montáž proběhla v naprostém pořádku, nadodčekávání. Určitě by jsme si opět vybrali gorenje a paní Veroniku Kotálovou.
Zobrazit celou recenzi
L. B. dne 17. 6. 2021
Kuchyň jsme si nechali připravit a zrealizovat ve studiu Gorenje Jihlava s pomocí skvělé návrhářky Moniky Zetochové. Vše proběhlo v pořádku a s kuchyní jsme velmi spokojeni.
Zobrazit celou recenzi
Žaneta T. dne 5. 6. 2021
S kuchyní jsem velmi spokojená. Paní Kotálová je moc příjemná a zároveň je její přístup velmi profesionální . Montáž proběhla bez potíží ( spokojenost). Kuchyně je krásná a zároveň prakticky řešena . Spotřebiče Gorenje výborné . Moc děkuji celému týmu .
Zobrazit celou recenzi
Jaroslav Peregrin dne 30. 4. 2021
Velice spokojen zejména s paní návrhářkou Junkovou. Nejen že nakreslí ale zejména poradí jak by návrh byl co nejoptimálnější. Velice spokojen i s montážní partou. Pokud by mě někdo žádal o radu na koho se obrátit při zařizování nové kuchyně bez váhání bych doporučil tým vedený p. Junkovou.
Zobrazit celou recenzi
Eva Babáková dne 17. 4. 2021
Kuchyni Gorenje jsem měla vysněnou mnohem dřív ,ještě než jsme začli stavět
Zobrazit celou recenzi
Eva Babáková dne 17. 4. 2021
Kuchyni Gorenje máme zatím asi 3 měsíce,ale jsem maximálně spokojená. S návrhem nám pomáhala paní Veronika Kotálová z brněnského studia. Její návrh kuchyně byl absolutně přesný už od začátku. Vše podle našich představ, od úložných prostorů,velikosti pracovní plochy po vestavěné spotřebiče. Tato kuchyň byla moje vysněná již dávno,jen jsme doladily poslední detaily přímo na studiu
Zobrazit celou recenzi
Helena M. dne 6. 4. 2021
Paní designérka Kateřina Podolská nám vyšla ve všech požadavcích vstříc a návrh několikrát upravovala dle našich představ. Celkově jsme velice spokojeni jak s přístupem paní designérky a montérů, tak i s kvalitou samotné kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
T. H. dne 1. 10. 2020
S přípravou a realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli spokojení - paní Podolská byla příjemná a vstřícná, při realizaci pouze drobné zádrhele, které byli ochotně napraveny. Kuchyně se nám moc líbí a podle mého názoru velmi dobrá kvalita zpracování za slušné peníze.
Zobrazit celou recenzi
Pavel C. dne 28. 9. 2020
Spolupráce s Gorenje už od první schůzky až po finální montáž probíhala podle našich představ. Paní návrhářka Junková byla profesionální i milá a ochotná zároveň a i díky tomu jsme z naší nové kuchyně nadšení :)
Zobrazit celou recenzi
Jiří V. dne 22. 9. 2020
Profesionální přístup se zkušeným poradenstvím návrhářky Kristýny Junkové. Plánování podle našich představ, zohlednění našich potřeb, více než skvělá cenová kalkulace. Termín dodání dodržen, kvalita kuchyně na vysoké úrovni. Určitě doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
S. S. dne 16. 9. 2020
Objednal jsem si kuchyň od kuchyňské společnosti Gorenje Praha 2. S celkovou obsluhou jsem byl zcela spokojen od začátku do konce. Zejména jsem zjistil, že paní Kacenaková je velmi nápomocná při navrhování různých otázek týkajících se designu kuchyně. Byla velmi přístupná a lidská a vždy byla k dispozici pro řešení mých dotazů, ať už e-mailem nebo osobně. Dodávka kuchyně proběhla včas a byla nainstalována během jediného dne.
Zobrazit celou recenzi
Miloš Z. dne 29. 7. 2020
Podle recenzí jsem zjistil, že mistr světa v kuchyních je Kristýna Junková Janatová. Tak jsem jí zavolal a za 3 dny byl ve studiu. Za hodinku vše dohodnuto. Vše klaplo v dohodnutých termínech. Flexibilita ve variantách a změnách úchytů, komunikace super. Montáž byla za jeden den. Montážníci super, ochotní, makáči. Kuchyně je super. Velká spokojenost. Potvrzuji tedy že Kristýna Junková Janatová ze studia na Vinohradské je mistr světa v kuchyních a doporučuji !
Zobrazit celou recenzi
J. Š. dne 2. 7. 2020
Po návštěvě několika kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Jihlava. Původní náš vlastní návrh vzal celkem rychle za své, když jsme konfrontovali vystavenou linku s naším prostorem pro linku. Slečna Podolská nám srozumitelně vysvětlila výhody vaření "do prostoru", tj na ostrůvku a s přihlédnutím, že při práci v kuchyní vidíte do zahrady a nemusíte koukat do zdi bylo rozhodnuto. Dodání proběhlo až na malý detail v pořádku a montér pan Malý i Jelínek byli profíci. Zvažovali jsme u ostrůvku prostor pro sezení. S odstupem času musím konstatovat, že je to asi nejvyužívanější část kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
I K. dne 24. 6. 2020
O značce Gorenje jsem měla povědomí delší dobu a považuji ji za kvalitní. Před rozhodnutím o kuchyni jsem si udělala průzkum známých značek a nakonec mi s návrhem padla do noty paní Veronika Kotálová z IC SOHO. K rozhodnutí o nové kuchyni od firmy Gorenje mi pomohli i realizace a inspirace na webových stránkách a návštěva kuchyňského studia.
Zobrazit celou recenzi
L. J. dne 12. 6. 2020
S realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli velmi spokojeni. Výborná spolupráce se slečnou Kateřinou Podolskou, byla ochotná a trpělivá. Návrh byl téměř dle našich představ. Jednalo se pouze o malé odchylky v provedení vrchních skříněk, které v nestandardních rozměrech nebylo možné vyrobit. Montáž kuchyně byla provedena panem Jelínkem profesionálně, rychle a precizně, včetně doladění drobných nedostatků návrhu.
Zobrazit celou recenzi
Milan K. dne 1. 6. 2020
Máme kuchyň od Gorenje-Brno kterou nám sestavovala p.Kotálová,je to nesmírně milá a ochotná paní která nám vyhověla s jakoukoli dodatečnou přeměnou kterou vždy s ochotou přapracovala.Je trpělivá při vysvětlování a předkládání nabídek materiálů a různých kombinací a výsledkem je velmi pěkná sestava podtržená skvělou prací montážníků p.Holomčíka a p.Příhody,kteří jsou také chlapíci na svém místě-více takových.Poděkování také zaslouží celému vedení firmy,které se ctí zvládli těžkou chvilku a přistoupili k zákazníkům a dali dohromady realizace kuchyní i když se spožděním které ale nebylo jejich vinnou.Díky VŠEM SKVĚLÁ PRÁCE Milan Kratochvíl
Zobrazit celou recenzi
Hana O. dne 3. 5. 2020
Cíleně jsem oslovila paní Veroniku Kotálovou ze studia v Brně-Modřicích, jejíž návrhy mě na webu zaujaly. Přinesla jsem jí můj laický návrh, řekla jí svoje představy a ona připravila návrh, který až na maličkosti odpovídal mým představám. Doporučila nám spotřebiče, doplňky.... Oceňuji nejen přístup návrhářky Veroniky a pana Malého, který přijel prostory zaměřit, ale i samotné firmy Gorenje. I přes komplikace, které způsobil držitel franšízy, firma vzala všechny závazky na sebe a kuchyň dodala v termínu. Máme dvě menší reklamace, jedna z nich je odstraněna, druhou právě řešíme. Celkově jsem ale s kuchyní velice spokojená. Je krásná, prostorná, funkční.
Zobrazit celou recenzi
Barbora Stěžková S. dne 27. 4. 2020
Naše cesta za hledáním nové a moderní kuchyně vedla do studia Gorenje Brno, kde nás zaujala nabídka Ing. Veroniky Kotalové. Její návrhy nás nadchly a další spolupráce byla výborná. Po odsouhlasení výroby kuchyňské linky přijel na montáž pan Malý s kolektivem a montáž proběhla bez problémů. Chtěla bych vyzdvihnout profesionální přístup paní Ing. Veroniky Kotalové, pana Malého i ředitele pobočky Ing. Tomáše Halamy. Všichni nám vyšli vstříc po profesionální i lidské stránce. Přeji jim hodně spokojených klientů, jako jsme byli my.
Zobrazit celou recenzi
Tomáš B. dne 16. 4. 2020
Slečna K. Junková nám vytvořila úžasnou kuchyň. Se vším nám poradila a řekla nám veškeré výhody a nevýhody různých materiálů. Naší kuchyň jsme si vymýšleli my, ale s radami odborníka je kuchyně intuitivní, praktická a funkční jak má být.
Zobrazit celou recenzi
Jarmila Olahová dne 29. 3. 2020
Při první návštěvě kuchyňského studia firmy Goreneje se mě ujala návrhářka paní Petra Jeřábková. Velice oceňuji profesionální přístup, ochotu a trpělivost. Po celou dobu realizace mi vždy poradila a se vším pomohla. Dodání proběhlo v termínu bez zpoždění. Montáž a zapojení spotřebičů na jedničku. Tímto Všem děkuji za splnění snu mít krásnou a praktickou kuchyň. Mohu Všem doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Ankita C. dne 23. 3. 2020
Our experience with Mrs. Macourkova has been really great. We got the kitchen exactly we imagined.It was really easy to reach Mrs Alena. Since we dont know czech so it was bit difficult to talk to installation guys but fortunately Mrs Alena took care of it end to end and she talked with the installation guys on behalf of us and helped us to get the electricity and pipe movements on time. And the kitchen is excellent, same as what you would imagine and design. Highly recommended kitchen studio.
Zobrazit celou recenzi
Kateřina P. dne 14. 3. 2020
Z nové kuchyně jsme s manželem nadšení. Spolupráce s kuchyňským studiem Gorenje byla na jedničku s hvězdičkou. Počínaje profesionálním, milým a velmi nápomocným přístupem Kristýny Junkové, přes dodržení termínu dodání, až po samotnou montáž, která proběhla během jednoho dne, bez nejmenšího zádrhelu. Nic nebyl problém. Užíváme si kvalitu a perfektní provedení kuchyně. Kuchyňské studio Gorenje jednoznačně doporučujeme!
Zobrazit celou recenzi
Monika Košková K. dne 2. 3. 2020
Velice chválím a doporučuji práci paní Macurkové z pobočky OC Harfa Praha 9. Paní Macurková odvedla velice precizní práci. Je vidět, že ji práce baví. Vícero takových milých lidí. Byla jsem spokojená i s montáží kuchyně. Rychle a čistě odvedená práce. Velice děkuji Košková Monika
Zobrazit celou recenzi
Daniela V. dne 3. 2. 2020
Gorenje jsem si pro zpracování kuchyně vybrala již podruhé (i když jiné studio) a opět jsem byla spokojená. Návrhářka nad našimi nápady přemýšlela, snažila se co nejvíce přiblížit našim představám, protože jsme již měli docela konkrétní představu o dispozicích a designu. Doplnila nás drobnými praktickými a technickými úpravami tak, aby naše představy byly realizovatelné. Montáž pak také dopadla na jedničku.
Zobrazit celou recenzi
Jana Z. dne 1. 2. 2020
Chtěla by jsem touto cestou strašně moc poděkovat paní Ježdíková z kuchyňského studia na Letné. Komunikace perfektní,vždy reagovala na maily, sms, telefonáty. Nebyl problém ani po podepsání smlouvy ještě doladit nějaké změny, co mne napadli. Paní velice milá, příjemná. Kvalita materiálu na velmi vysoké úrovni. Počas celé doby se zaujímalo a kontaktovala nás. S klidným srdcem mohu doporučit. Konečně mám svoji vysnenou kuchyni.
Zobrazit celou recenzi
Michaela Č. dne 1. 2. 2020
Moc děkuji paní Jeřábkové za úžasnou spolupráci, krásný návrh, vše sedí. Kuchyň je naprosto úžasná a podle mých snů. děkuji :)
Zobrazit celou recenzi
L. B. dne 26. 1. 2020
V kuchyňském studiu se mě ujala návrhářka paní Ing. Macourková, která velmi dobře odhadla a "přečetla" moji představu o nové kuchyňské lince v novostavbě. Návrh jsme vyladili po třech schůzkách k mojí naprosté spokojenosti. Oceňuji zejména ochotu, profesionální přístup, cenné rady a informace, které Vás nenapadnou řešit, ale jsou důležité pro konečný výsledek bez kompromisů. Studio dodává výhradně zn. Gorenje. Studio účtuje poplatek za montáž vlastních spotřebičů. Dodání a montáž linky proběhly dříve než bylo původně odhadováno. Montáž proběhla zcela bez mé účasti v době mé dovolené (nebylo v původním plánu, všechno bylo v pořádku).Kuchyňské studio mohu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
V. R. dne 23. 1. 2020
Pro kuchyňské studio Gorenje jsme se rozhodli po velkém zvažování a prostudování nabídek jiných dodavatelů. S výsledkem jsme opravdu spokojeni, návrhář p. Janák i montážní parta odvedli skvělou práci, můžeme jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Petr G. dne 13. 1. 2020
V případě naší kuchyně jsme dostali doporučení na firmu Gorenje a musíme konstatovat, že to byla dobrá volba. Paní Kristýna Junková Janatová která s námi celou zakázku realizovala, byla velmi ochotná, profesionální a navrhla optimální řešení, které vyhovovalo našim potřebám. Samotná realizace kuchyně včetně zaměření, montáže, dodávky spotřebičů a instalatérských prací byla bezproblémová jak z pohledu časového, tak i kvality (menší reklamace byly vyřízený rychle a bez problémů). Teď ještě zbývá doplnit kuchyň o nový stůl, židle a osvětlení, přičemž Kristýna nám rádi i v této fázi "projektu". Tímto děkujeme za dobrou spolupráci a studio doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi
Jaroslav J. dne 30. 10. 2019
Od počátku jsme s paní architektkou byli v souladu, komunikace perfektní. (Kdy se Vám stane, aby Vám zaměstnanec nějaké firmy zavolal z dovolené a zeptal se jak dopadla montáž?) Kvalita materiálu v rámci cenové relace na velmi vysoké úrovni, vše sedí také jak má. S montážníky jsme na místě doladili některé detaily jako bylo drobné posunutí madel dvířek. Sice jsme reklamovali dodání jiných dvířek u horní skříňky a jinou barvu dřezu oproti návrhu, ale reklamace proběhla naprosto v pohodě a to se jistě také cení. S klidným srdcem mohu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Hana H. dne 3. 9. 2019
Výborná spolupráce s návrhářkou pī Slobodzianovou, zaměření i montáž na výbornou....DOPORUČUJI
Zobrazit celou recenzi
Nadja Hromádko dne 25. 8. 2019
S kuchyňským studiem Gorenje jsme byli velmi spokojení. Paní Kristýna Junková z kuchyňského studia byla velmi ochotná, vstřícná a v hodně věcech nám poradila. I s odstupem času 3 měsíců bychom na kuchyni nic neměnili. Co se týče montáže, tak vše probíhalo bez problému a domluva s pány techniky byla bezproblémová. Toto kuchyňské studio na Vinohradské můžeme jen doporučit!
Zobrazit celou recenzi
Veronika Š. dne 7. 8. 2019
S kuchyní jsme maximálně spokojeni. Dlouho jsme ladili návrh s paní Holkovou, která byla stále milá,s nažila se nám vyjít ve všem vstříc. Její přístup byl úžasný a i díky němu jsme si Gorenje vybrali. Paní Holkovou doporučujeme všemi deseti. Nebyl pro ni problém přijet za námi ze Zlína do Brna, měnila s námi dekor, udělala nám více návrhů, postupně jsme je kombinovali a upravovali, nechali si měnit standardní skříňky za nestandardní, až vše vyladili do posledního detailu. Kuchyň je přesně podle našich představ a po téměř 3/4 roce užívání bychom na ní nic neměnili. Za nás perfektní.
Zobrazit celou recenzi
Margita P. dne 11. 6. 2019
Diky patri pani Zuzce Prokopove, ktera nam dokazala vymyslet hezkou a funkcni kuchyn v malem omezenem prostoru na chalupe. Nebylo to uplne jednoduche, ale nakonec i pres drobne komplikace vse dopadlo zdarile. Opravdu se vyplati si priplatit, je to znat na povrchove uprave i rozdil napr.kovani a pojezdy a pod.
Zobrazit celou recenzi
Anne-Marie M. dne 9. 6. 2019
Díky profesionálnímu přístupu paní Prokopové a také díky kvalitně odvedené práci řemeslníků máme v našem vysněném domě také vysněnou kuchyň. Paní Prokopová byla velmi přátelská a vyšla nám vstříc, přestože jsme neměli sjednanou schůzku. Provedla nás celým procesem, velmi ochotně splnila všechna naše přání a poradila, když bylo potřeba. Kuchyni denně používáme již víc než půl roku a zatím jsme nenašli žádné nedostatky. Celkově jsme velmi spokojeni a studio Gorenje můžeme vřele doporučit. Poměr cena - kvalita je také bezkonkurenční. Děkujeme, Tomáš a Anne-Marie M.
Zobrazit celou recenzi
Alena N. dne 7. 6. 2019
Moc milá návrhářka Zuzana nám pomohla si ujasnit, co od kuchyně očekáváme, ukázala nám několik variant a řešení. Na pobočce jsme si mohli prohlédnout dostupné materiály, modelové kuchyně a doplňky. Nebyl problém najít vhodné řešení v rámci našeho stanoveného rozpočtu. Komunikace byla příjemná a rychlá, drobné úpravy (změna baterie, přidání LED osvětlení) bylo možné domluvit i po zadání zakázky. Návrhářka nám poskytla kontakt na řemeslníky, kteří udělali vodu, elektro a odtah digestoře podle zadaného plánu. Montáž kuchyně proběhla v termínu, parta přijela včas, ten samý den měli hotovo, vyzkoušeli, že spotřebiče fungují, a uklidili po sobě.
Zobrazit celou recenzi
Další recenze naleznete na www.recenze-kuchyne.cz/recenze/kuchyne-gorenje

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny