Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Co o nás říkají naši klienti ?

Zpětná vazba našich klientů je pro nás moc důležitá! Chceme neustále zkvalitňovat naše služby i komunikaci. Vážíme si každého názoru, podnětu, poděkování, a to od každého našeho klienta. Těšíme se i na zpětnou vazbu právě od vás:-)

Více informací na nezávislém serveru www.recenze-kuchyne.cz.

J. N. dne 6. 10. 2023
Já jsme si nechal udělat kuchyň od slečny architektky z vogelsarch.cz a vše proběhlo na jedničku. Doporučila nám i svého truhláře, se kterým spolupracuje již několik let a ten nám udělal krásnou kuchyň na míru.
Zobrazit celou recenzi
Iveta Motyčková dne 24. 9. 2023
Mockrát děkujeme za výbornou komunikaci, spolupráci s paní návrhářkou Velkovou i s montéry. Kuchyň je nad naše očekávání, krásná, prostorná, praktická.
Zobrazit celou recenzi
P. S. dne 9. 8. 2023
Byl jsem překvapen vstřícností a rychlostí jak montáže,tak návrhu.
Zobrazit celou recenzi
I. K. dne 9. 8. 2023
Komunikace proběhla naprosto v pořádku. Rychlé kvalitní provedení. Byli jsme velmi spokojeni s návrhem i montáží. Zvolené materiály hodnotíme jako kvalitní. Pro upřesnění prodejna Gorenje Brno stred.
Zobrazit celou recenzi
Martin Mikula dne 7. 8. 2023
Kdybych se měl znovu rozhodnout kde si nechám kuchyň vyrobit a nainstalovat je Gorenje. Byl to profesionálně luxusní přístup jak návrhářky p.Kačeňákové , která má neskonalou trpělivost poradit a vymyslet kuchyň Vašich snů, tak i samotná montáž panem Mourkem byla 100% bez jakýchkoliv překážek. Už dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálními lidmi okolo samotného návrhu až po realizaci i celou společností, jako právě Gorenje. Pokud se neumíte rozhodnout, tak snad má zkušenost Vám pomůže ve volbě. Já osobně bych opět volil Gorenje, jelikož v dnešní době najít poctivé lidi je vzácnost. Ještě jednou všem děkuji, s pozdravem Martin Mikula
Zobrazit celou recenzi
M. M. dne 5. 8. 2023
Profesionální a efektivní přístup studia Gorenje na Vinohradské, jmenovitě paní Evy Kačeňákové. Do studia jsme přišli s velmi obecnou představou, která byla během několika málo dnů přetavena v konkrétní návrh s následným doladěním při druhé osobní návštěvě. Zpracování kuchyně je perfektní, kuchyň dodána dokonce v předstihu. Pouze drobný problém se špatně dodanou skříní na lednici, vše však slušně komunikováno a napraveno. Montáž rovněž bez chyby, zvláštností byla přítomnost pouze jediného montéra, o kterého jsme upřímně měli strach s ohledem na hmotnost některých dílů (vše nicméně zvládnul na výbornou). Doporučuji s čistým svědomím.
Zobrazit celou recenzi
Jiri Jurka dne 2. 8. 2023
Osobní přístup na 1*, montáž výborný. Mrzí mě, že byl problém s dodáním spotřebiče, ale náhrada o třídu lepší troubou beru jako férové narovnání. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
M. S. dne 31. 7. 2023
Dle domluvy dodrženo vše, od návrhu až po realizaci. Navrh proběhl dobre, s navrharkou paní Švachovou jsme spokojeni.
Zobrazit celou recenzi
Roman M. dne 31. 7. 2023
Jsme spokojeni nejen s montáži, ale i s vynaskou kuchyne do patra. Montáž pochvala panu montaznikovi za montáž i dopojeni spotřebičů a vody. Paní návrhářka paní Švachova byla neustále ve spojení a dohlížela neustále na celou zakázku.
Zobrazit celou recenzi
Anna J. dne 26. 7. 2023
S navrhnutím kuchyně i samotnou montáží jsem spokojena. S panem Janákem byla skvělá spolupráce a změna dekoru nebyl problém či jiné úpravy.
Zobrazit celou recenzi
I. L. dne 25. 7. 2023
Moc děkuji za návrh krásné kuchyně, kterou mi navrhl pan Janák. S přístupem pana Janáka jsem byla velice spokojená a budu ho doporučovat. Montáž proběhla taky velice hladce.
Zobrazit celou recenzi
Vít Zachariáš dne 20. 7. 2023
Dobrý den, náš příběh a sen o nové kuchyni začal na konci loňského roku. Chodili jsme po různých studiích až jsme se dostali do Jihlavského studia Gorenje a potkali úžasnou návrhářku paní Kateřinu Kabelkovou, která nám pomohla s tím si ten náš sen splnit. Doporučila nám spoustu nápadů a rad. Následovalo zaměření a následná realizace, kde jsme měli tu čest potkat další dva neskutečně šikovné a milé lidi a to pana Jiřího Stádníka a pana Petra Malého. Vše proběhlo skvěle, bez problémů s obrovskou ochotou, vstřícností a lidskostí, za což moc moc děkujeme. Všem doporučujeme Kuchyně Gorenje, studio Jihlava. Dííííííííky
Zobrazit celou recenzi
Julie C. dne 17. 7. 2023
Maximální spokojenost s návrhem, který připravovala slečna Dominika Mužíková. Ochota, vstřícnost a profesionalita, tak se dá v krátkosti charakterizovat její zákaznický přístup. Montážníci- perfektní práce. Doporučuji. J. Chytřinská
Zobrazit celou recenzi
A. P. dne 14. 7. 2023
Byli jsme spokojeni s přístupem při navrhování naší nové kuchyně. S paní návrhářkou a jejím přístupem jsme byli velice spokojeni. Drobné nedorozumění při samotné montáži, ale nic zásadního.
Zobrazit celou recenzi
Ladislava Příkrá dne 11. 7. 2023
Dlouho jsem se rozmýšlela mezi kuchyní Gorenje a Oresi,nakonec jsem zvolila Gorenje.Moc děkuji paní Zdeňce Tiché ze studia Gorenje Brno-město,za profesionální a trpělivý přístup.Pomohla mi vybrat nejlepší variantu dle mých představ.Naprostá spokojenost od návrhu po realizaci Všechny termíny byly dodržené, montážní parta -PERFEKTNI????. Gorenje doporučuji a veliké DÍKY. Příkrá Ladislava
Zobrazit celou recenzi
Tereza M. dne 30. 6. 2023
Byli jsme nad míru spokojeni, od návrhu kuchyňské linky, po její montáž.
Zobrazit celou recenzi
Vladimír Vierik dne 19. 6. 2023
Rozhodovali jsme se mezi kuchyní z IKEA, Möbelix a Gorenje. Nakonec tedy Gorenje a myslím, že to bylo dobré rozhodnutí. Hned od první návštěvy jsme nabyli dojmu, že jsme vybrali dobře. Moc musíme poděkovat velmi ochotné designerce p. Mužikové, se kterou byla výborná spolupráce. Pomohla nám sestavit kuchyň, která odpovídá přesně našim potřebám. Termín dodání byl dodržen přesně dle našeho požadavku. Musím zároveň vyzdvihnout partu montážníků (jména bohužel neznám) z Brna, kteří během dopoledne kuchyň sestavili. Gorenje mohu vřele doporučit.
Zobrazit celou recenzi
V. H. dne 19. 6. 2023
Byl jsem spokojen s přístupem u návrhu i s provedením montáže. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
Adam S. dne 19. 6. 2023
Montáž i navrh, vše proběhlo v pořádku.
Zobrazit celou recenzi
I. H. dne 15. 6. 2023
Montážní parta zcela bez problému, celková spokojenost.
Zobrazit celou recenzi
A. H. dne 15. 6. 2023
Kuchyně je vydařená. S návrhem jsme byli spokojeni, paní na studiu milá, poradila a vymyslela vše do detailu. Montáž proběhla bez problému, ač nebyla vůbec jednoduchá kvůli křivosti rohů. Spokojenost i s termínem dodání - dle domluvy. Můžeme jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
K. J. dne 15. 6. 2023
Spokojenost,doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
peter b. dne 30. 5. 2023
Od navrhu az po samotnu realizaciu bolo vsetko vzdy v termine dodrzane. Navrh mi profesionalne spracovala pani Kristyna Junkova aj s odporucaniami na rozne detaily kuchyne, vyhody , nevyhody ... Montaz prebehla bez problemov pod vedením pana Altmana vo vybornej kvalite za 1 den aj so vstavanymi skrinami, ktore som si tiez objednal u tohto dodavatela.
Zobrazit celou recenzi
D. Z. dne 22. 5. 2023
Děkuji především designérce kuchyně, Kristýně Junkové Janatové, za skvělý návrh. Do relativně malého kuchyňského koutu dokázala vymyslet kuchyň bez kompromisů a vešlo se vše, co jsem v kuchyni chtěla mít. Výborný byl nápad s obložením sloupu. Kuchyň je designová, nadčasová a prostorná. Montáž také proběhla bez problémů.
Zobrazit celou recenzi
Jana Vilímková dne 22. 5. 2023
Kuchyni jsem zvažovala dlouho, měla jsem docela jasnou představu o tom, jak bude vypadat, ale i tak se během vytváření návrhů naskytlo plno věcí, které bylo třeba vyřešit a rozhodnout. Mně kuchyni navrhovala paní Kristýna Junková Janatová, která se mnou měla trpělivost, a kterou mohu jen a jen doporučit. Měla odpovědi a řešení na všechny mé dotazy a nápady, kterých nebylo málo:), a výsledek opravdu stojí za to. Další plus je řemeslné zpracování kuchyně, které je poctivé a přesné. Montáž proběhla rovněž v dohodnutém termínu a bez jakýchkoliv nedodělků. Vřele doporučuji. Celý tým odvedl skvělou práci.
Zobrazit celou recenzi
Kateřina O. dne 12. 9. 2022
Tímto bych chtěla poděkovat studiu Gorenje Zlín, za sestavení kuchyně na míru. Vše proběhlo nad míru mého očekávání. Chtěla bych vypíchnout profesionální a nadstandartní přístup návrhářky slečny Ingrové, která nejen, že vám představí možnosti a nabídku studia Gorenje, ale vše vysvětlí a poradí pokud si člověk není plně jist svým výběrem. Následná kooperace s montážníky a samotná montáž proběhla bez problému, rychleji než bylo slíbeno. Můžu vřele doporučit Gorenje Zlín a návrhářku slečnu Ingrovou.
Zobrazit celou recenzi
Renata R. dne 12. 9. 2022
S paní návrhářkou Slobodzianovou jsme realizovali celkem tři kuchyně Gorenje a byli jsme nadšeni její profesionalitou, vstřícným přístupem a nápady. Velmi dobře nám poradila, rychle se zorientovala v našich preferencích a vše ochotně ukázala ve studiu a vysvětlila, byla vždy k dispozici telefonicky i na osobní schůzce, a poradila si i s atypickým půdorysem. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni a opravdu moc děkujeme, díky Vám byla zkušenost s realizací kuchyní od Gorenje naprosto perfektní!
Zobrazit celou recenzi
Marie S. dne 10. 9. 2022
Dobrý den, chtěla bych tímto způsobem Gorenje poděkovat za krásnou kuchyni, osobní přístup na pobočce a pomocnou ruku během celé realizace. Na pobočce ve Zlíně si na nás vždy udělali čas a zapracovali změny, které jsme zjistili. Navíc díky p. Ingrové byla kuchyně zaměřena i včetně světel a tím nám doslova zachránila kuchyni. Moc děkujeme za Vaše vedení při plánování kuchyně a její následnou realizaci. Schůtová
Zobrazit celou recenzi
Jindřich J. dne 7. 9. 2022
Velmi doporučuji, kuchyňská linka do velmi komplikovaného prostoru. Přístup, kvalita, montáž za 1. Designérka Kristýna J.Janatová využila každý centimetr. Velká spokojenost.
Zobrazit celou recenzi
Lukáš Michálek dne 6. 9. 2022
Byli jsme velice spokojeni s návštěvou Gorenje ve Zlíně. Slečna Ingrová si zaslouží pochvalu. Ve všem poradila, doporučila, pomohla vybrat nejlepší variantu. Dokonce předložila i druhý návrh, jak ji napadlo, že by kuchyň mohla být uspořádana. Termín doručení za 1* . Co se montéra týče, šlo vidět, že je to opravdu profík. Jak krásně mu to šlo od ruky. Kvalita kuchyně výborná. Gorenje a Slečnu Ingrovou ze Zlína můžu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Jaroslava Ř. dne 29. 8. 2022
Vše proběhlo jak bylo naplánované, od návrhu až po montáž. Montážníci byli neskutečně šikovní. Kuchyň je pěkná, přesně podle našich představ. Trošku jsme se maličko zklamali ve spotřebičích. Vestavná lednice s mrazákem je dobrá, ale co se týká myčky, tak bychom uvítali nějakou kontrolku, že je v provozu, protože se manželovi několikrát stalo, že ji otevřel, když byla v provozu. Indukční deska mě celkem zklamala, asi jsme měli vybrat něco dražšího a kvalitnějšího. Dali jsme na radu návrháře a to se moc nevyplatilo. S digestoří je to obdobné.
Zobrazit celou recenzi
J.F. dne 27. 8. 2022
Spokojenost s přístupem návrhářky i s techniky na montáži. Skvělá domluva i samotné provedení realizace kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
Šárka D. dne 27. 8. 2022
Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup p. Kateřině Kabelkové a celému realizačnímu týmu. S výsledkem jsme spokojeni a doporučili bychom jihlavskou pobočku dalším zákazníkům.
Zobrazit celou recenzi
Rene Vondra dne 24. 8. 2022
Vše Ok spokojenost
Zobrazit celou recenzi
Jana K. dne 24. 8. 2022
Spokojenost, vše v pořádku. Ochota personálu skvělá. Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
Aleš F. dne 23. 8. 2022
Po několika návštěvách různých kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Gorenje Praha 2 Vinohradská na základě velmi profesionálního přístupu a ochoty paní Junkové. Již od první návštěvy byla spolupráce při návrhu naší kuchyně do novostavby RD perfektní, s možností ladění řady detailů a s finálním návrhem a uspořádáním, ze kterého jsem nadšení jak po praktické, tak vizuální stránce. Hlavně řešení potravinové skříně a pracovního ostrůvku je pro nás úžasné. Instalace byla až na jeden chybějící výkryt a jednu nakřivo přidělanou úchytku bezproblémová.
Zobrazit celou recenzi
Petra D. dne 23. 8. 2022
Příprava spokojenost Realizace spokojenost Montáž suprová Přístup p.Kabelkové výborná, můžeme doporučit
Zobrazit celou recenzi
Alexandra K. dne 22. 7. 2022
Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, od návrhu po realizaci. Přístup návrhářky skvělý, montážní parta perfektní, vše uskutečněno v termínu. I přes problémy způsobené COVIDEM a tím ztížené podmínky setkávání se, se vše povedlo skvěle.
Zobrazit celou recenzi
Pavlína Baudyšová B. dne 22. 7. 2022
Spolupráce na 1*. Příjemné a profesionální jednání. Pánové, co montovali kuchyň byli moc příjemný a odvedli skvělý kus práce. S výsledkem jsem moc spokojená, rozhodně doporučuji :)
Zobrazit celou recenzi
Petra P. dne 13. 7. 2022
Moc děkuji celému týmu za skvělý, příjemný a profesionální přístup jak během vytváření návrhu, tak i během montáže. Speciální poděkování patří panu Leoši Pavlasovi za původní návrh a slečně Michaele Kopecké za jeho dokončení. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Zobrazit celou recenzi
Jaroslava Ř. dne 28. 6. 2022
Moc bych chtěla poděkovat za skvělou práci jak návrháři, tak montážníkům. Jsou to lidé na svých místech a práci rozumí. Páni montéři, tak to byl doslova koncert. Tak sehranou partu jsem ještě nezažila. Fakt moc díky.
Zobrazit celou recenzi
Jiří O. dne 26. 6. 2022
Velká spokojenost, paní Kacenakova velmi vstřícná , odborník na svém místě. Montáž i dodělávky proběhly v pohodě. S pozdravem J. Opluštil
Zobrazit celou recenzi
Hana D. dne 20. 6. 2022
Dobrý den, konečně mám vysněnou kuchyň! Moc děkuji paní Jeřábkové za profesionální a trpělivý přístup, poradila a pomohla mě s výběrem celé kuchyně, ale i s elektrospotřebičů a ostatních doplňků. Montáž proběhla v naprostém pořádku a rychle. Jsem nadšená a děkuji celému týmu kuchyní Gorenje. Hana D.
Zobrazit celou recenzi
Denisa W. dne 24. 5. 2022
Děkujeme za super profesionální přístup nejen pana Vrzáčka, také za skvělé řešení kuchyňské linky, kam se promítla naše představa a nad očekávání mnohem víc. Děkujeme za lidský přístup od návrhu, přes zaměření, závoz tak i montáž.
Zobrazit celou recenzi
L. M. dne 24. 3. 2022
Přístup p. Brkič jako návrhářky byl opravdu perfektní. Před samotnou realizací jsme vyřešili všechny problémy a také všechny požadavky. Kuchyň nejenom dobře vypadá, ale také dobře funguje. Mohu jenom doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Lenka P. dne 3. 3. 2022
Jsem velice spokojená s novou kuchyní. Díky p. Macíkovi , který se mně věnoval, poradil, ukázal vzorek, z kterého bude kuchyň vyrobená a předvedl vybrané spotřebiče. Ke všem mým požadavkům přistupoval profesionálně. Všechny termíny byly dodržené, montáž proběhla v jednom dni a montážní parta svoji šikovnost ukázala v tom, že si poradila s nerovností podlahy v našem starším bytě. Všichni odvedli pěknou práci. Děkuji.
Zobrazit celou recenzi
Václav Klajsner K. dne 25. 2. 2022
Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pochválit paní Zdeňku Tichou z Gorenje studia v Brně centru za její skvělý, nadstandardní, profesionální a vstřícný přístup k nám zákazníků kuchyňského studia, když jsme s ní připravovali návrh naší nové kuchyně. Kuchyň máme nyní zatím ve fázi návrhu a uzavřené smlouvy, ale už si ani nevzpomínám, kdy naposled se nám někdo z prodejců takto skvěle choval a perfektně splnil svoji roli vynikajícího a profesionálního prodejce, cítili jsme se s manželkou u paní Tiché velice příjemně a vše jsme sjednali k naší plné spokojenosti, veliké díky. Ing. Klajsner Václav
Zobrazit celou recenzi
N. K. dne 6. 2. 2022
Jsem velice spokojená s kvalitou kuchyně gorenje (materiál, spotřebiče). Moc děkuji za ochotu a krásný návrh kuchyně a obývací stěny panu Macíkovi.
Zobrazit celou recenzi
Pavel Šmíd dne 23. 1. 2022
Výběr, dodávka a montáž naší nové kuchyně Gorenje, byl pro nás opravdu nevšední zážitek. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti a nyní si již jen užíváme vaření v novém :-). Rádi bychom touto formou ještě jednou, poděkovali panu Danielovi Macíkovi ze studia Gorenje Brno - Soho, za jeho krásný návrh kuchyně a naprosto profesionální jednání. Návštěvu a realizaci ve studiu Gorenje Brno - Soho, můžeme všem vřele doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Mária Chmulíková C. dne 6. 1. 2022
Dobrý deň. Sme veľmi spokojní s návrhom, montážou či celkovým riešením celého tímu Gorenje Brno-Soho. Všetko na čom sme sa dohodli do kapičky bolo splnené. Jedným slovom, ak budeme riešiť znovu kuchyňu oslovíme znovu firmu Gorenje. Možeme odporučiť. :))
Zobrazit celou recenzi
Eliška Trllová T. dne 19. 12. 2021
Kuchyni Gorenje jsme zakoupili v OC Harfa, Praha 9, k naší jednoznačné spokojenosti. Děkujeme pí. Velkové, která od prvního jednání byla velice milá, vstřícná a veskrze profesionální a vždy ochotná poradit. Její rady byly vždy k naší spokojenosti. Kuchyni již krátce používáme a jsme velmi spokojeni. Děkuji a mohu jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
D. S. dne 10. 12. 2021
S kuchyní od Gorenje jsme velmi spokojeni. I když jsme se v mnoha věcech nedokázali rozhodnout a několikrát návrh měnili, přístup paní Junkové z kuchyňského studia byl vždy trpělivý a vstřícný. Samotná montáž proběhla bez problémů. Takže ačkoliv jsem měla na začátku trochu obavu, jak to celé nakonec dopadne a zda budu mít dost místa na všechny věci, návrh byl dobře propracovaný tak, že náš malý prostor je opravdu maximálně využitý a mnohem líp uspořádaný než před rekonstrukcí.
Zobrazit celou recenzi
I. Kučerová dne 29. 11. 2021
S novou kuchyní jsme velmi spokojeni. Oceňujeme profesionální a zároveň přátelsky vstřícný přístup pana Macíka, který vynikajícím způsobem zpracoval návrh pro náš menší panelákový prostor. Děkujeme i za perfektní provedení montáže pod vedením pana Malého, kdy vše proběhlo v pořádku i přes nesnadnou covidovou situaci. Kuchyň je krásná a získali jsme spoustu úložného a pracovního prostoru. Jsme rádi, že jsme se rozhodli právě pro toto studio.
Zobrazit celou recenzi
M. Š. dne 4. 11. 2021
Dobry den :) Rada by som uverejnila recenziu na brnenske kuchynske studio Gorenje - konkretne pobocku v Modricich. Venoval sa nam interierovy navrhar pan Daniel Macik, ktoremu by som sa touto cestou rada podakovala za jeho skvele napady a konecny navrh, ktory naplnil presne nase predstavy. Porfesional na svojom mieste a aj ludsky prijemny clovek, ktory nam vysiel v ustrety a odpovedal na vsetky nase dotazy. Taktiez sa chcem podakovat montaznikom, ktori boli rychli a zaroven velmi precizni. Kuchyna je nadherna :) Dakujeme moc
Zobrazit celou recenzi
M. B. dne 25. 10. 2021
Kuchyně Gorenje byla jasná volba. Viděli jsme podobnou jako jsme chtěli v časopisu. S návrhem a realizací nám ochotně a profesionálně pomohla designérka Anna Ingrová. Její přístup bychom rádi vyzdvihli, byla radost s ní spolupracovat. S montáží byly drobné problémy, reklamovali jsme dvířka a dřez. Kuchyň je ale krásná, maximalne funkční a je radost v ní vařit. Studio Gorenje rádi doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi
Tomáš Komárek dne 18. 10. 2021
S kuchyní jsme velmi spokojeni. Především také s návrhem a vizualizací, který nám vytvořila designérka Michaela Kopecká ve studiu Gorenje Brno. Vlastní montáž byla též provedena profesionálně . Vřele doporučuji, Komárek
Zobrazit celou recenzi
Renata Juránková J. dne 18. 10. 2021
Studio Gorenje ve Zlíně naprosto jednoznačně doporučuji. Navštívila jsem více kuchyňských studií, měla i návrh od stolaře. Po návštěvě kuch. studia Gorenje ve Zlíně, kde se mě ujala paní designérka Anna Ingrová--její vizualizace nakonec zvítězila. Konzultace s paní návrhářkou byla vysoce profesionální ,za to jí velice děkuji a určitě všem doporučuji. Dnes mám nádhernou a kvalitní kuchyni ve které je úžasné vařit. Renata z Kostelce u Zlína
Zobrazit celou recenzi
Emílie Weissová Weissová dne 17. 10. 2021
Jsem spokojená s mojí novou kuchyní,velice mi pomohl pan Karel Vrtáček,jemu dík a montáž úplně suprová
Zobrazit celou recenzi
Kateřina J. dne 10. 10. 2021
Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Veronice Kotálové za pomoc s návrhem a vytvoření vizualizace naší nové kuchyně. Paní Kotálová je velice příjemná, hodná a profesionální, se vším nám poradila a vyšla nám vstříc. Kuchyň je podle našich představ, je krásná a je maximálně využit její prostor. S montáží jsme byli také spokojeni. I když při montáži nastaly nějaké komplikace, v co nejkratší lhůtě byly vyřešeny. Co se týče reklamací, vyřízeno rychle a bez problémů. Spotřebiče máme též značky Gorenje a super. Celkově jsme se společností Gorenje velice spokojeni a dále doporučujeme. Ještě jednou velké DÍKY!
Zobrazit celou recenzi
P. J. dne 10. 10. 2021
Se službami studia (především paní návrhářky) jsme byli velmi spokojeni. Kuchyni máme v podkrovním bytě a celý prostor je poměrně atypický, takže jsme hledali někoho s dlouholetými zkušenostmi. Na realizaci kuchyně je vidět profesionální přístup a zkušenosti. Služby studia můžeme jedině doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Jiřina Mullerová dne 29. 9. 2021
V létě jsem si u firmy Gorenje objednala novou kuchyni. Od začátku jsem byla ,jak s přístupem návrháře pana Vrzáčka přímo nadšena, stejně tak i s prací pana Pospíšila, pana Malého a všech ostatních. I když při montáži nastaly nečekané problémy, všichni se snažili, aby vše proběhlo v daném termínu a ve vynikající kvalitě. S kuchyní i spotřebiči jsem velmi spokojená a navíc jsem poznala spoustu úžasných lidí, kteří své práci rozumí a vždy se snaží vyjít klientům vstříc. Ještě jednou všem děkuji a všem tuhle firmu doporučuji. Mullerová Jiřina.
Zobrazit celou recenzi
Denisa T. dne 13. 9. 2021
Dobrý den, děkuji celému studiu za vynikající spolupráci při výběru naší kuchyně do nového domu. Velmi jsme byli spokojeni s návrhářkou paní Špačkovou, a samozřejmě s montáží pana Adama Nováka a jeho kolegy, kteří jsou profesionály ve všech směrech. Studio Gorenje Liberec můžu vřele doporučit, pracují tam kvalifikovaní odborníci S pozdravem Denisa Tací Turnov.
Zobrazit celou recenzi
D. D. dne 23. 8. 2021
Byla jsem moc spokojena s návrhářkou paní Junkovou. Byla to moc milá spolupráce. Ve všem mi dobře poradila. Kuchyň vypadá krásně, přestože je malinká. Maximálně se využil prostor. Mám např . úchytky uprostřed skříňkových dveří - to jsou takové detaily, které Vás nenapadnou, návrhář má ale zkušenost a nakonec je díky tomu výsledný efekt perfektní. Moc děkuji za vše a doporučuji!
Zobrazit celou recenzi
Romana Jahodová J. dne 8. 7. 2021
S Návrhem a realizací kuchyně, jsme byli velice spokojeni, za to děkujeme paní Veronice Kotálové, která nám vždy dobře poradila a byla vždy k dispozici. Montáž proběhla v naprostém pořádku, nadodčekávání. Určitě by jsme si opět vybrali gorenje a paní Veroniku Kotálovou.
Zobrazit celou recenzi
L. B. dne 17. 6. 2021
Kuchyň jsme si nechali připravit a zrealizovat ve studiu Gorenje Jihlava s pomocí skvělé návrhářky Moniky Zetochové. Vše proběhlo v pořádku a s kuchyní jsme velmi spokojeni.
Zobrazit celou recenzi
Žaneta T. dne 5. 6. 2021
S kuchyní jsem velmi spokojená. Paní Kotálová je moc příjemná a zároveň je její přístup velmi profesionální . Montáž proběhla bez potíží ( spokojenost). Kuchyně je krásná a zároveň prakticky řešena . Spotřebiče Gorenje výborné . Moc děkuji celému týmu .
Zobrazit celou recenzi
Jaroslav Peregrin dne 30. 4. 2021
Velice spokojen zejména s paní návrhářkou Junkovou. Nejen že nakreslí ale zejména poradí jak by návrh byl co nejoptimálnější. Velice spokojen i s montážní partou. Pokud by mě někdo žádal o radu na koho se obrátit při zařizování nové kuchyně bez váhání bych doporučil tým vedený p. Junkovou.
Zobrazit celou recenzi
Eva Babáková dne 17. 4. 2021
Kuchyni Gorenje jsem měla vysněnou mnohem dřív ,ještě než jsme začli stavět
Zobrazit celou recenzi
Eva Babáková dne 17. 4. 2021
Kuchyni Gorenje máme zatím asi 3 měsíce,ale jsem maximálně spokojená. S návrhem nám pomáhala paní Veronika Kotálová z brněnského studia. Její návrh kuchyně byl absolutně přesný už od začátku. Vše podle našich představ, od úložných prostorů,velikosti pracovní plochy po vestavěné spotřebiče. Tato kuchyň byla moje vysněná již dávno,jen jsme doladily poslední detaily přímo na studiu
Zobrazit celou recenzi
Helena M. dne 6. 4. 2021
Paní designérka Kateřina Podolská nám vyšla ve všech požadavcích vstříc a návrh několikrát upravovala dle našich představ. Celkově jsme velice spokojeni jak s přístupem paní designérky a montérů, tak i s kvalitou samotné kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
T. H. dne 1. 10. 2020
S přípravou a realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli spokojení - paní Podolská byla příjemná a vstřícná, při realizaci pouze drobné zádrhele, které byli ochotně napraveny. Kuchyně se nám moc líbí a podle mého názoru velmi dobrá kvalita zpracování za slušné peníze.
Zobrazit celou recenzi
Pavel C. dne 28. 9. 2020
Spolupráce s Gorenje už od první schůzky až po finální montáž probíhala podle našich představ. Paní návrhářka Junková byla profesionální i milá a ochotná zároveň a i díky tomu jsme z naší nové kuchyně nadšení :)
Zobrazit celou recenzi
Jiří V. dne 22. 9. 2020
Profesionální přístup se zkušeným poradenstvím návrhářky Kristýny Junkové. Plánování podle našich představ, zohlednění našich potřeb, více než skvělá cenová kalkulace. Termín dodání dodržen, kvalita kuchyně na vysoké úrovni. Určitě doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
S. S. dne 16. 9. 2020
Objednal jsem si kuchyň od kuchyňské společnosti Gorenje Praha 2. S celkovou obsluhou jsem byl zcela spokojen od začátku do konce. Zejména jsem zjistil, že paní Kacenaková je velmi nápomocná při navrhování různých otázek týkajících se designu kuchyně. Byla velmi přístupná a lidská a vždy byla k dispozici pro řešení mých dotazů, ať už e-mailem nebo osobně. Dodávka kuchyně proběhla včas a byla nainstalována během jediného dne.
Zobrazit celou recenzi
Miloš Z. dne 29. 7. 2020
Podle recenzí jsem zjistil, že mistr světa v kuchyních je Kristýna Junková Janatová. Tak jsem jí zavolal a za 3 dny byl ve studiu. Za hodinku vše dohodnuto. Vše klaplo v dohodnutých termínech. Flexibilita ve variantách a změnách úchytů, komunikace super. Montáž byla za jeden den. Montážníci super, ochotní, makáči. Kuchyně je super. Velká spokojenost. Potvrzuji tedy že Kristýna Junková Janatová ze studia na Vinohradské je mistr světa v kuchyních a doporučuji !
Zobrazit celou recenzi
J. Š. dne 2. 7. 2020
Po návštěvě několika kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Jihlava. Původní náš vlastní návrh vzal celkem rychle za své, když jsme konfrontovali vystavenou linku s naším prostorem pro linku. Slečna Podolská nám srozumitelně vysvětlila výhody vaření "do prostoru", tj na ostrůvku a s přihlédnutím, že při práci v kuchyní vidíte do zahrady a nemusíte koukat do zdi bylo rozhodnuto. Dodání proběhlo až na malý detail v pořádku a montér pan Malý i Jelínek byli profíci. Zvažovali jsme u ostrůvku prostor pro sezení. S odstupem času musím konstatovat, že je to asi nejvyužívanější část kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
I K. dne 24. 6. 2020
O značce Gorenje jsem měla povědomí delší dobu a považuji ji za kvalitní. Před rozhodnutím o kuchyni jsem si udělala průzkum známých značek a nakonec mi s návrhem padla do noty paní Veronika Kotálová z IC SOHO. K rozhodnutí o nové kuchyni od firmy Gorenje mi pomohli i realizace a inspirace na webových stránkách a návštěva kuchyňského studia.
Zobrazit celou recenzi
L. J. dne 12. 6. 2020
S realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli velmi spokojeni. Výborná spolupráce se slečnou Kateřinou Podolskou, byla ochotná a trpělivá. Návrh byl téměř dle našich představ. Jednalo se pouze o malé odchylky v provedení vrchních skříněk, které v nestandardních rozměrech nebylo možné vyrobit. Montáž kuchyně byla provedena panem Jelínkem profesionálně, rychle a precizně, včetně doladění drobných nedostatků návrhu.
Zobrazit celou recenzi
Milan K. dne 1. 6. 2020
Máme kuchyň od Gorenje-Brno kterou nám sestavovala p.Kotálová,je to nesmírně milá a ochotná paní která nám vyhověla s jakoukoli dodatečnou přeměnou kterou vždy s ochotou přapracovala.Je trpělivá při vysvětlování a předkládání nabídek materiálů a různých kombinací a výsledkem je velmi pěkná sestava podtržená skvělou prací montážníků p.Holomčíka a p.Příhody,kteří jsou také chlapíci na svém místě-více takových.Poděkování také zaslouží celému vedení firmy,které se ctí zvládli těžkou chvilku a přistoupili k zákazníkům a dali dohromady realizace kuchyní i když se spožděním které ale nebylo jejich vinnou.Díky VŠEM SKVĚLÁ PRÁCE Milan Kratochvíl
Zobrazit celou recenzi
Hana O. dne 3. 5. 2020
Cíleně jsem oslovila paní Veroniku Kotálovou ze studia v Brně-Modřicích, jejíž návrhy mě na webu zaujaly. Přinesla jsem jí můj laický návrh, řekla jí svoje představy a ona připravila návrh, který až na maličkosti odpovídal mým představám. Doporučila nám spotřebiče, doplňky.... Oceňuji nejen přístup návrhářky Veroniky a pana Malého, který přijel prostory zaměřit, ale i samotné firmy Gorenje. I přes komplikace, které způsobil držitel franšízy, firma vzala všechny závazky na sebe a kuchyň dodala v termínu. Máme dvě menší reklamace, jedna z nich je odstraněna, druhou právě řešíme. Celkově jsem ale s kuchyní velice spokojená. Je krásná, prostorná, funkční.
Zobrazit celou recenzi
Barbora Stěžková S. dne 27. 4. 2020
Naše cesta za hledáním nové a moderní kuchyně vedla do studia Gorenje Brno, kde nás zaujala nabídka Ing. Veroniky Kotalové. Její návrhy nás nadchly a další spolupráce byla výborná. Po odsouhlasení výroby kuchyňské linky přijel na montáž pan Malý s kolektivem a montáž proběhla bez problémů. Chtěla bych vyzdvihnout profesionální přístup paní Ing. Veroniky Kotalové, pana Malého i ředitele pobočky Ing. Tomáše Halamy. Všichni nám vyšli vstříc po profesionální i lidské stránce. Přeji jim hodně spokojených klientů, jako jsme byli my.
Zobrazit celou recenzi
Tomáš B. dne 16. 4. 2020
Slečna K. Junková nám vytvořila úžasnou kuchyň. Se vším nám poradila a řekla nám veškeré výhody a nevýhody různých materiálů. Naší kuchyň jsme si vymýšleli my, ale s radami odborníka je kuchyně intuitivní, praktická a funkční jak má být.
Zobrazit celou recenzi
Jarmila Olahová dne 29. 3. 2020
Při první návštěvě kuchyňského studia firmy Goreneje se mě ujala návrhářka paní Petra Jeřábková. Velice oceňuji profesionální přístup, ochotu a trpělivost. Po celou dobu realizace mi vždy poradila a se vším pomohla. Dodání proběhlo v termínu bez zpoždění. Montáž a zapojení spotřebičů na jedničku. Tímto Všem děkuji za splnění snu mít krásnou a praktickou kuchyň. Mohu Všem doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Ankita C. dne 23. 3. 2020
Our experience with Mrs. Macourkova has been really great. We got the kitchen exactly we imagined.It was really easy to reach Mrs Alena. Since we dont know czech so it was bit difficult to talk to installation guys but fortunately Mrs Alena took care of it end to end and she talked with the installation guys on behalf of us and helped us to get the electricity and pipe movements on time. And the kitchen is excellent, same as what you would imagine and design. Highly recommended kitchen studio.
Zobrazit celou recenzi
Kateřina P. dne 14. 3. 2020
Z nové kuchyně jsme s manželem nadšení. Spolupráce s kuchyňským studiem Gorenje byla na jedničku s hvězdičkou. Počínaje profesionálním, milým a velmi nápomocným přístupem Kristýny Junkové, přes dodržení termínu dodání, až po samotnou montáž, která proběhla během jednoho dne, bez nejmenšího zádrhelu. Nic nebyl problém. Užíváme si kvalitu a perfektní provedení kuchyně. Kuchyňské studio Gorenje jednoznačně doporučujeme!
Zobrazit celou recenzi
Monika Košková K. dne 2. 3. 2020
Velice chválím a doporučuji práci paní Macurkové z pobočky OC Harfa Praha 9. Paní Macurková odvedla velice precizní práci. Je vidět, že ji práce baví. Vícero takových milých lidí. Byla jsem spokojená i s montáží kuchyně. Rychle a čistě odvedená práce. Velice děkuji Košková Monika
Zobrazit celou recenzi
Daniela V. dne 3. 2. 2020
Gorenje jsem si pro zpracování kuchyně vybrala již podruhé (i když jiné studio) a opět jsem byla spokojená. Návrhářka nad našimi nápady přemýšlela, snažila se co nejvíce přiblížit našim představám, protože jsme již měli docela konkrétní představu o dispozicích a designu. Doplnila nás drobnými praktickými a technickými úpravami tak, aby naše představy byly realizovatelné. Montáž pak také dopadla na jedničku.
Zobrazit celou recenzi
Jana Z. dne 1. 2. 2020
Chtěla by jsem touto cestou strašně moc poděkovat paní Ježdíková z kuchyňského studia na Letné. Komunikace perfektní,vždy reagovala na maily, sms, telefonáty. Nebyl problém ani po podepsání smlouvy ještě doladit nějaké změny, co mne napadli. Paní velice milá, příjemná. Kvalita materiálu na velmi vysoké úrovni. Počas celé doby se zaujímalo a kontaktovala nás. S klidným srdcem mohu doporučit. Konečně mám svoji vysnenou kuchyni.
Zobrazit celou recenzi
Michaela Č. dne 1. 2. 2020
Moc děkuji paní Jeřábkové za úžasnou spolupráci, krásný návrh, vše sedí. Kuchyň je naprosto úžasná a podle mých snů. děkuji :)
Zobrazit celou recenzi
L. B. dne 26. 1. 2020
V kuchyňském studiu se mě ujala návrhářka paní Ing. Macourková, která velmi dobře odhadla a "přečetla" moji představu o nové kuchyňské lince v novostavbě. Návrh jsme vyladili po třech schůzkách k mojí naprosté spokojenosti. Oceňuji zejména ochotu, profesionální přístup, cenné rady a informace, které Vás nenapadnou řešit, ale jsou důležité pro konečný výsledek bez kompromisů. Studio dodává výhradně zn. Gorenje. Studio účtuje poplatek za montáž vlastních spotřebičů. Dodání a montáž linky proběhly dříve než bylo původně odhadováno. Montáž proběhla zcela bez mé účasti v době mé dovolené (nebylo v původním plánu, všechno bylo v pořádku).Kuchyňské studio mohu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
V. R. dne 23. 1. 2020
Pro kuchyňské studio Gorenje jsme se rozhodli po velkém zvažování a prostudování nabídek jiných dodavatelů. S výsledkem jsme opravdu spokojeni, návrhář p. Janák i montážní parta odvedli skvělou práci, můžeme jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Petr G. dne 13. 1. 2020
V případě naší kuchyně jsme dostali doporučení na firmu Gorenje a musíme konstatovat, že to byla dobrá volba. Paní Kristýna Junková Janatová která s námi celou zakázku realizovala, byla velmi ochotná, profesionální a navrhla optimální řešení, které vyhovovalo našim potřebám. Samotná realizace kuchyně včetně zaměření, montáže, dodávky spotřebičů a instalatérských prací byla bezproblémová jak z pohledu časového, tak i kvality (menší reklamace byly vyřízený rychle a bez problémů). Teď ještě zbývá doplnit kuchyň o nový stůl, židle a osvětlení, přičemž Kristýna nám rádi i v této fázi "projektu". Tímto děkujeme za dobrou spolupráci a studio doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi
Jaroslav J. dne 30. 10. 2019
Od počátku jsme s paní architektkou byli v souladu, komunikace perfektní. (Kdy se Vám stane, aby Vám zaměstnanec nějaké firmy zavolal z dovolené a zeptal se jak dopadla montáž?) Kvalita materiálu v rámci cenové relace na velmi vysoké úrovni, vše sedí také jak má. S montážníky jsme na místě doladili některé detaily jako bylo drobné posunutí madel dvířek. Sice jsme reklamovali dodání jiných dvířek u horní skříňky a jinou barvu dřezu oproti návrhu, ale reklamace proběhla naprosto v pohodě a to se jistě také cení. S klidným srdcem mohu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Hana H. dne 3. 9. 2019
Výborná spolupráce s návrhářkou pī Slobodzianovou, zaměření i montáž na výbornou....DOPORUČUJI
Zobrazit celou recenzi
Nadja Hromádko dne 25. 8. 2019
S kuchyňským studiem Gorenje jsme byli velmi spokojení. Paní Kristýna Junková z kuchyňského studia byla velmi ochotná, vstřícná a v hodně věcech nám poradila. I s odstupem času 3 měsíců bychom na kuchyni nic neměnili. Co se týče montáže, tak vše probíhalo bez problému a domluva s pány techniky byla bezproblémová. Toto kuchyňské studio na Vinohradské můžeme jen doporučit!
Zobrazit celou recenzi
Veronika Š. dne 7. 8. 2019
S kuchyní jsme maximálně spokojeni. Dlouho jsme ladili návrh s paní Holkovou, která byla stále milá,s nažila se nám vyjít ve všem vstříc. Její přístup byl úžasný a i díky němu jsme si Gorenje vybrali. Paní Holkovou doporučujeme všemi deseti. Nebyl pro ni problém přijet za námi ze Zlína do Brna, měnila s námi dekor, udělala nám více návrhů, postupně jsme je kombinovali a upravovali, nechali si měnit standardní skříňky za nestandardní, až vše vyladili do posledního detailu. Kuchyň je přesně podle našich představ a po téměř 3/4 roce užívání bychom na ní nic neměnili. Za nás perfektní.
Zobrazit celou recenzi
Margita P. dne 11. 6. 2019
Diky patri pani Zuzce Prokopove, ktera nam dokazala vymyslet hezkou a funkcni kuchyn v malem omezenem prostoru na chalupe. Nebylo to uplne jednoduche, ale nakonec i pres drobne komplikace vse dopadlo zdarile. Opravdu se vyplati si priplatit, je to znat na povrchove uprave i rozdil napr.kovani a pojezdy a pod.
Zobrazit celou recenzi
Anne-Marie M. dne 9. 6. 2019
Díky profesionálnímu přístupu paní Prokopové a také díky kvalitně odvedené práci řemeslníků máme v našem vysněném domě také vysněnou kuchyň. Paní Prokopová byla velmi přátelská a vyšla nám vstříc, přestože jsme neměli sjednanou schůzku. Provedla nás celým procesem, velmi ochotně splnila všechna naše přání a poradila, když bylo potřeba. Kuchyni denně používáme již víc než půl roku a zatím jsme nenašli žádné nedostatky. Celkově jsme velmi spokojeni a studio Gorenje můžeme vřele doporučit. Poměr cena - kvalita je také bezkonkurenční. Děkujeme, Tomáš a Anne-Marie M.
Zobrazit celou recenzi
Alena N. dne 7. 6. 2019
Moc milá návrhářka Zuzana nám pomohla si ujasnit, co od kuchyně očekáváme, ukázala nám několik variant a řešení. Na pobočce jsme si mohli prohlédnout dostupné materiály, modelové kuchyně a doplňky. Nebyl problém najít vhodné řešení v rámci našeho stanoveného rozpočtu. Komunikace byla příjemná a rychlá, drobné úpravy (změna baterie, přidání LED osvětlení) bylo možné domluvit i po zadání zakázky. Návrhářka nám poskytla kontakt na řemeslníky, kteří udělali vodu, elektro a odtah digestoře podle zadaného plánu. Montáž kuchyně proběhla v termínu, parta přijela včas, ten samý den měli hotovo, vyzkoušeli, že spotřebiče fungují, a uklidili po sobě.
Zobrazit celou recenzi
Další recenze naleznete na www.recenze-kuchyne.cz/recenze/kuchyne-gorenje

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny