Sleva 30% na kuchyně do 28.6. - Více informací
×

Co o nás říkají naši klienti ?

Zpětná vazba našich klientů je pro nás moc důležitá! Chceme neustále zkvalitňovat naše služby i komunikaci. Vážíme si každého názoru, podnětu, poděkování, a to od každého našeho klienta. Těšíme se i na zpětnou vazbu právě od vás:-)

Více informací na nezávislém serveru www.recenze-kuchyne.cz.

T. H. dne 1. 10. 2020
S přípravou a realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli spokojení - paní Podolská byla příjemná a vstřícná, při realizaci pouze drobné zádrhele, které byli ochotně napraveny. Kuchyně se nám moc líbí a podle mého názoru velmi dobrá kvalita zpracování za slušné peníze.
Zobrazit celou recenzi
Pavel C. dne 28. 9. 2020
Spolupráce s Gorenje už od první schůzky až po finální montáž probíhala podle našich představ. Paní návrhářka Junková byla profesionální i milá a ochotná zároveň a i díky tomu jsme z naší nové kuchyně nadšení :)
Zobrazit celou recenzi
Jiří V. dne 22. 9. 2020
Profesionální přístup se zkušeným poradenstvím návrhářky Kristýny Junkové. Plánování podle našich představ, zohlednění našich potřeb, více než skvělá cenová kalkulace. Termín dodání dodržen, kvalita kuchyně na vysoké úrovni. Určitě doporučuji.
Zobrazit celou recenzi
S. S. dne 16. 9. 2020
Objednal jsem si kuchyň od kuchyňské společnosti Gorenje Praha 2. S celkovou obsluhou jsem byl zcela spokojen od začátku do konce. Zejména jsem zjistil, že paní Kacenaková je velmi nápomocná při navrhování různých otázek týkajících se designu kuchyně. Byla velmi přístupná a lidská a vždy byla k dispozici pro řešení mých dotazů, ať už e-mailem nebo osobně. Dodávka kuchyně proběhla včas a byla nainstalována během jediného dne.
Zobrazit celou recenzi
Miloš Z. dne 29. 7. 2020
Podle recenzí jsem zjistil, že mistr světa v kuchyních je Kristýna Junková Janatová. Tak jsem jí zavolal a za 3 dny byl ve studiu. Za hodinku vše dohodnuto. Vše klaplo v dohodnutých termínech. Flexibilita ve variantách a změnách úchytů, komunikace super. Montáž byla za jeden den. Montážníci super, ochotní, makáči. Kuchyně je super. Velká spokojenost. Potvrzuji tedy že Kristýna Junková Janatová ze studia na Vinohradské je mistr světa v kuchyních a doporučuji !
Zobrazit celou recenzi
J. Š. dne 2. 7. 2020
Po návštěvě několika kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Jihlava. Původní náš vlastní návrh vzal celkem rychle za své, když jsme konfrontovali vystavenou linku s naším prostorem pro linku. Slečna Podolská nám srozumitelně vysvětlila výhody vaření "do prostoru", tj na ostrůvku a s přihlédnutím, že při práci v kuchyní vidíte do zahrady a nemusíte koukat do zdi bylo rozhodnuto. Dodání proběhlo až na malý detail v pořádku a montér pan Malý i Jelínek byli profíci. Zvažovali jsme u ostrůvku prostor pro sezení. S odstupem času musím konstatovat, že je to asi nejvyužívanější část kuchyně.
Zobrazit celou recenzi
I K. dne 24. 6. 2020
O značce Gorenje jsem měla povědomí delší dobu a považuji ji za kvalitní. Před rozhodnutím o kuchyni jsem si udělala průzkum známých značek a nakonec mi s návrhem padla do noty paní Veronika Kotálová z IC SOHO. K rozhodnutí o nové kuchyni od firmy Gorenje mi pomohli i realizace a inspirace na webových stránkách a návštěva kuchyňského studia.
Zobrazit celou recenzi
L. J. dne 12. 6. 2020
S realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli velmi spokojeni. Výborná spolupráce se slečnou Kateřinou Podolskou, byla ochotná a trpělivá. Návrh byl téměř dle našich představ. Jednalo se pouze o malé odchylky v provedení vrchních skříněk, které v nestandardních rozměrech nebylo možné vyrobit. Montáž kuchyně byla provedena panem Jelínkem profesionálně, rychle a precizně, včetně doladění drobných nedostatků návrhu.
Zobrazit celou recenzi
Milan K. dne 1. 6. 2020
Máme kuchyň od Gorenje-Brno kterou nám sestavovala p.Kotálová,je to nesmírně milá a ochotná paní která nám vyhověla s jakoukoli dodatečnou přeměnou kterou vždy s ochotou přapracovala.Je trpělivá při vysvětlování a předkládání nabídek materiálů a různých kombinací a výsledkem je velmi pěkná sestava podtržená skvělou prací montážníků p.Holomčíka a p.Příhody,kteří jsou také chlapíci na svém místě-více takových.Poděkování také zaslouží celému vedení firmy,které se ctí zvládli těžkou chvilku a přistoupili k zákazníkům a dali dohromady realizace kuchyní i když se spožděním které ale nebylo jejich vinnou.Díky VŠEM SKVĚLÁ PRÁCE Milan Kratochvíl
Zobrazit celou recenzi
Hana O. dne 3. 5. 2020
Cíleně jsem oslovila paní Veroniku Kotálovou ze studia v Brně-Modřicích, jejíž návrhy mě na webu zaujaly. Přinesla jsem jí můj laický návrh, řekla jí svoje představy a ona připravila návrh, který až na maličkosti odpovídal mým představám. Doporučila nám spotřebiče, doplňky.... Oceňuji nejen přístup návrhářky Veroniky a pana Malého, který přijel prostory zaměřit, ale i samotné firmy Gorenje. I přes komplikace, které způsobil držitel franšízy, firma vzala všechny závazky na sebe a kuchyň dodala v termínu. Máme dvě menší reklamace, jedna z nich je odstraněna, druhou právě řešíme. Celkově jsem ale s kuchyní velice spokojená. Je krásná, prostorná, funkční.
Zobrazit celou recenzi
Barbora Stěžková S. dne 27. 4. 2020
Naše cesta za hledáním nové a moderní kuchyně vedla do studia Gorenje Brno, kde nás zaujala nabídka Ing. Veroniky Kotalové. Její návrhy nás nadchly a další spolupráce byla výborná. Po odsouhlasení výroby kuchyňské linky přijel na montáž pan Malý s kolektivem a montáž proběhla bez problémů. Chtěla bych vyzdvihnout profesionální přístup paní Ing. Veroniky Kotalové, pana Malého i ředitele pobočky Ing. Tomáše Halamy. Všichni nám vyšli vstříc po profesionální i lidské stránce. Přeji jim hodně spokojených klientů, jako jsme byli my.
Zobrazit celou recenzi
Tomáš B. dne 16. 4. 2020
Slečna K. Junková nám vytvořila úžasnou kuchyň. Se vším nám poradila a řekla nám veškeré výhody a nevýhody různých materiálů. Naší kuchyň jsme si vymýšleli my, ale s radami odborníka je kuchyně intuitivní, praktická a funkční jak má být.
Zobrazit celou recenzi
Jarmila Olahová dne 29. 3. 2020
Při první návštěvě kuchyňského studia firmy Goreneje se mě ujala návrhářka paní Petra Jeřábková. Velice oceňuji profesionální přístup, ochotu a trpělivost. Po celou dobu realizace mi vždy poradila a se vším pomohla. Dodání proběhlo v termínu bez zpoždění. Montáž a zapojení spotřebičů na jedničku. Tímto Všem děkuji za splnění snu mít krásnou a praktickou kuchyň. Mohu Všem doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Ankita C. dne 23. 3. 2020
Our experience with Mrs. Macourkova has been really great. We got the kitchen exactly we imagined.It was really easy to reach Mrs Alena. Since we dont know czech so it was bit difficult to talk to installation guys but fortunately Mrs Alena took care of it end to end and she talked with the installation guys on behalf of us and helped us to get the electricity and pipe movements on time. And the kitchen is excellent, same as what you would imagine and design. Highly recommended kitchen studio.
Zobrazit celou recenzi
Kateřina P. dne 14. 3. 2020
Z nové kuchyně jsme s manželem nadšení. Spolupráce s kuchyňským studiem Gorenje byla na jedničku s hvězdičkou. Počínaje profesionálním, milým a velmi nápomocným přístupem Kristýny Junkové, přes dodržení termínu dodání, až po samotnou montáž, která proběhla během jednoho dne, bez nejmenšího zádrhelu. Nic nebyl problém. Užíváme si kvalitu a perfektní provedení kuchyně. Kuchyňské studio Gorenje jednoznačně doporučujeme!
Zobrazit celou recenzi
Monika Košková K. dne 2. 3. 2020
Velice chválím a doporučuji práci paní Macurkové z pobočky OC Harfa Praha 9. Paní Macurková odvedla velice precizní práci. Je vidět, že ji práce baví. Vícero takových milých lidí. Byla jsem spokojená i s montáží kuchyně. Rychle a čistě odvedená práce. Velice děkuji Košková Monika
Zobrazit celou recenzi
Daniela V. dne 3. 2. 2020
Gorenje jsem si pro zpracování kuchyně vybrala již podruhé (i když jiné studio) a opět jsem byla spokojená. Návrhářka nad našimi nápady přemýšlela, snažila se co nejvíce přiblížit našim představám, protože jsme již měli docela konkrétní představu o dispozicích a designu. Doplnila nás drobnými praktickými a technickými úpravami tak, aby naše představy byly realizovatelné. Montáž pak také dopadla na jedničku.
Zobrazit celou recenzi
Jana Z. dne 1. 2. 2020
Chtěla by jsem touto cestou strašně moc poděkovat paní Ježdíková z kuchyňského studia na Letné. Komunikace perfektní,vždy reagovala na maily, sms, telefonáty. Nebyl problém ani po podepsání smlouvy ještě doladit nějaké změny, co mne napadli. Paní velice milá, příjemná. Kvalita materiálu na velmi vysoké úrovni. Počas celé doby se zaujímalo a kontaktovala nás. S klidným srdcem mohu doporučit. Konečně mám svoji vysnenou kuchyni.
Zobrazit celou recenzi
Michaela Č. dne 1. 2. 2020
Moc děkuji paní Jeřábkové za úžasnou spolupráci, krásný návrh, vše sedí. Kuchyň je naprosto úžasná a podle mých snů. děkuji :)
Zobrazit celou recenzi
L. B. dne 26. 1. 2020
V kuchyňském studiu se mě ujala návrhářka paní Ing. Macourková, která velmi dobře odhadla a "přečetla" moji představu o nové kuchyňské lince v novostavbě. Návrh jsme vyladili po třech schůzkách k mojí naprosté spokojenosti. Oceňuji zejména ochotu, profesionální přístup, cenné rady a informace, které Vás nenapadnou řešit, ale jsou důležité pro konečný výsledek bez kompromisů. Studio dodává výhradně zn. Gorenje. Studio účtuje poplatek za montáž vlastních spotřebičů. Dodání a montáž linky proběhly dříve než bylo původně odhadováno. Montáž proběhla zcela bez mé účasti v době mé dovolené (nebylo v původním plánu, všechno bylo v pořádku).Kuchyňské studio mohu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
V. R. dne 23. 1. 2020
Pro kuchyňské studio Gorenje jsme se rozhodli po velkém zvažování a prostudování nabídek jiných dodavatelů. S výsledkem jsme opravdu spokojeni, návrhář p. Janák i montážní parta odvedli skvělou práci, můžeme jen doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Petr G. dne 13. 1. 2020
V případě naší kuchyně jsme dostali doporučení na firmu Gorenje a musíme konstatovat, že to byla dobrá volba. Paní Kristýna Junková Janatová která s námi celou zakázku realizovala, byla velmi ochotná, profesionální a navrhla optimální řešení, které vyhovovalo našim potřebám. Samotná realizace kuchyně včetně zaměření, montáže, dodávky spotřebičů a instalatérských prací byla bezproblémová jak z pohledu časového, tak i kvality (menší reklamace byly vyřízený rychle a bez problémů). Teď ještě zbývá doplnit kuchyň o nový stůl, židle a osvětlení, přičemž Kristýna nám rádi i v této fázi "projektu". Tímto děkujeme za dobrou spolupráci a studio doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi
Jaroslav J. dne 30. 10. 2019
Od počátku jsme s paní architektkou byli v souladu, komunikace perfektní. (Kdy se Vám stane, aby Vám zaměstnanec nějaké firmy zavolal z dovolené a zeptal se jak dopadla montáž?) Kvalita materiálu v rámci cenové relace na velmi vysoké úrovni, vše sedí také jak má. S montážníky jsme na místě doladili některé detaily jako bylo drobné posunutí madel dvířek. Sice jsme reklamovali dodání jiných dvířek u horní skříňky a jinou barvu dřezu oproti návrhu, ale reklamace proběhla naprosto v pohodě a to se jistě také cení. S klidným srdcem mohu doporučit.
Zobrazit celou recenzi
Hana H. dne 3. 9. 2019
Výborná spolupráce s návrhářkou pī Slobodzianovou, zaměření i montáž na výbornou....DOPORUČUJI
Zobrazit celou recenzi
Nadja Hromádko dne 25. 8. 2019
S kuchyňským studiem Gorenje jsme byli velmi spokojení. Paní Kristýna Junková z kuchyňského studia byla velmi ochotná, vstřícná a v hodně věcech nám poradila. I s odstupem času 3 měsíců bychom na kuchyni nic neměnili. Co se týče montáže, tak vše probíhalo bez problému a domluva s pány techniky byla bezproblémová. Toto kuchyňské studio na Vinohradské můžeme jen doporučit!
Zobrazit celou recenzi
Veronika Š. dne 7. 8. 2019
S kuchyní jsme maximálně spokojeni. Dlouho jsme ladili návrh s paní Holkovou, která byla stále milá,s nažila se nám vyjít ve všem vstříc. Její přístup byl úžasný a i díky němu jsme si Gorenje vybrali. Paní Holkovou doporučujeme všemi deseti. Nebyl pro ni problém přijet za námi ze Zlína do Brna, měnila s námi dekor, udělala nám více návrhů, postupně jsme je kombinovali a upravovali, nechali si měnit standardní skříňky za nestandardní, až vše vyladili do posledního detailu. Kuchyň je přesně podle našich představ a po téměř 3/4 roce užívání bychom na ní nic neměnili. Za nás perfektní.
Zobrazit celou recenzi
Margita P. dne 11. 6. 2019
Diky patri pani Zuzce Prokopove, ktera nam dokazala vymyslet hezkou a funkcni kuchyn v malem omezenem prostoru na chalupe. Nebylo to uplne jednoduche, ale nakonec i pres drobne komplikace vse dopadlo zdarile. Opravdu se vyplati si priplatit, je to znat na povrchove uprave i rozdil napr.kovani a pojezdy a pod.
Zobrazit celou recenzi
Anne-Marie M. dne 9. 6. 2019
Díky profesionálnímu přístupu paní Prokopové a také díky kvalitně odvedené práci řemeslníků máme v našem vysněném domě také vysněnou kuchyň. Paní Prokopová byla velmi přátelská a vyšla nám vstříc, přestože jsme neměli sjednanou schůzku. Provedla nás celým procesem, velmi ochotně splnila všechna naše přání a poradila, když bylo potřeba. Kuchyni denně používáme již víc než půl roku a zatím jsme nenašli žádné nedostatky. Celkově jsme velmi spokojeni a studio Gorenje můžeme vřele doporučit. Poměr cena - kvalita je také bezkonkurenční. Děkujeme, Tomáš a Anne-Marie M.
Zobrazit celou recenzi
Alena N. dne 7. 6. 2019
Moc milá návrhářka Zuzana nám pomohla si ujasnit, co od kuchyně očekáváme, ukázala nám několik variant a řešení. Na pobočce jsme si mohli prohlédnout dostupné materiály, modelové kuchyně a doplňky. Nebyl problém najít vhodné řešení v rámci našeho stanoveného rozpočtu. Komunikace byla příjemná a rychlá, drobné úpravy (změna baterie, přidání LED osvětlení) bylo možné domluvit i po zadání zakázky. Návrhářka nám poskytla kontakt na řemeslníky, kteří udělali vodu, elektro a odtah digestoře podle zadaného plánu. Montáž kuchyně proběhla v termínu, parta přijela včas, ten samý den měli hotovo, vyzkoušeli, že spotřebiče fungují, a uklidili po sobě.
Zobrazit celou recenzi
Další recenze naleznete na www.recenze-kuchyne.cz/recenze/kuchyne-gorenje

Naše prodejny

Mapa poboček
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme.