Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Časté otázky

Připravili jsme pro Vás stránku s nejčastějšími dotazy, které nám pokládáte na našich studiích, po telefonu nebo mailu.

1. Vybrala jsem si na webu jednu kuchyni, ale můj prostor je jiný. Lze kuchyni upravit?

Každou kuchyň vyrábíme na míru vašemu prostoru a podle vašich představ. Nehrozí, že si vyhlédnete kuchyň, která se k vám domů nevejde.Obrázky v katalogu i kuchyně, které máme vystavené, jsou tu proto, abyste si mohli udělat představu o kombinaci barev a materiálů. Shrnuto: KAŽDÁ kuchyně, kterou vidíte v naši fotogalerii, MŮŽE BÝT VAŠE kuchyně – vyrobíme ji na míru.

2. Kolik u Vás stojí kuchyně?

Kuchyň může stát 80 tisíc a taky  300 tis. Kč  – konečnou cenu  ovlivňuje velikost, výběr materiálu, materiál pracovní desky a vnitřní vybavení. Obecně lze říct, že středně velká kuchyně  u nás vyjde od 80 do 120 tis. Kč za nábytek. Rádi Vám spočítáme nezávazně cenu Vaší kuchyně.

3. Je u vás návrh kuchyně zdarma?

Ano – návrh kuchyně je u nás zdarma. Zdarma ale neposkytujeme tištěné obrázky domů. Návrh kuchyně u nás probíhá tak, že 3D návrh i cenovou nabídku Vám vytvoříme nezávazně a zdarma. Domů odcházíte s cenovou kalkulací, nebo vám ji zašleme na email. V případě, že byste si chtěli odnést domů i vizualizaci a ukázat ji třeba partnerovi, který nestihl dorazit na schůzku, zaplatíte zálohu 2 000 Kč. Tu vám následně odečteme při objednání kuchyně u nás. Takže nakonec za 3D návrh neplatíte ani haléř.

4. Musím mít spotřebiče od Gorenje?

Ne. Spotřebiče Gorenje doporučujeme a věříme jim. Nicméně rozhodnutí, jakou značku spotřebičů nakonec vyberete, je pouze na vás.

5. Mám vlastní spotřebiče, namontujete mi je?

Ano – umíme namontovat vaše vlastní spotřebiče do naší kuchyně. Pokud máte doma spotřebiče, které byste z původní kuchyně rádi zachovali, vyrobíme novou kuchyň přímo pro ně a samozřejmě je Vám pak i zapojíme.

6. Kuchyni budu chtít namontovat mimo Prahu, půjde to ?

Ano – montujeme kuchyně po celé ČR. Děláme to běžně. Je jedno, jestli bydlíte 50 nebo 400 km od Prahy, protože realizujeme kuchyně po celé České republice. Navíc to nemá ani vliv na cenu dopravy.

7. Plánuji kuchyni až za několik měsíců, ale již teď potřebuji nákres pro řemeslníky s umístěním rozvodů vody, odpadů a elektřiny. Můžete mi s tím pomoct?

Ano – rádi vám pomůžeme, je to naše standardní služba. Kuchyni spolu naplánujeme již teď a po odsouhlasení, že jste s ní takto spokojeni, vám k ní vytvoříme instalační doporučení. Šetří Vám to v budoucnu čas i peníze. A pokud stavba má v průběhu realizace nějaké dotazy, má k dispozici našeho technika, který mu poradí nebo vyřeší co je potřeba, aby nevznikla nějaká chyba přípravy.

8. Můžu jen tak přijít, nebo se musím předem ohlásit?

Přijďte! Vždycky vás rádi uvidíme:-) Bez ohlášení se ale může stát, že budeme mít naplánovanou schůzku s někým jiným a na vás nebudeme mít tolik času. Naplánujte si proto raději schůzku s naším návrhářem předem.

9. Umíte demontáž staré kuchyně?

Ano – demontáž umíme. Ale je to jak se starým autem. Většinou si ji ještě někdo rád například na aukro.cz koupí a odveze. A vy to máte bez práce a dalších nákladů.

10. Přijedete si to k nám přeměřit?

Ano – finální zaměření si děláme po zadání objednávky sami. Pro počáteční návrh nám stačí jen přibližný rozměr prostoru, kde bude nová kuchyně stát. Po finálním zaměření pak přebíráme odpovědnost za správnost vyrobené kuchyně.

11. Zařídíte nám i stavební přípravné práce pro kuchyň, jako je například posunutí vody a přesekání zásuvek?

Ano – zařídíme i stavební práce. Máme osvědčenou stavební firmu se kterou spolupracujeme. Ta vám připraví prostor pro objednanou kuchyni a na vybraných studiích Vám pomůže třeba i s novou podlahou nebo sádrokartonovým podhledem.

12. Za jak dlouho bude kuchyň vyrobená a namontovaná?

8 – 10 týdnů trvá výroba kuchyně od dne podpisu objednávky, samotná montáž většinou pouze 1 den.

Nenalezli jste odpověď na Váš dotaz, budeme rádi, když nám ho pošlete na e-mail  info@kuchynskastudia.cz.

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny