Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Výběr pracovní desky do kuchyně

Co by byla kuchyňská linka bez pracovní desky? Slouží nejen jako odkládací plocha, ale hlavně jako místo pro přípravu vašich oblíbených pokrmů. Velmi oblíbené jsou laminátové, keramické, žulové a mramorové kuchyňské pracovní desky. Pozadu nezůstávají ani desky z umělého kamene, masivního dřeva a technického kamene. Pracovní desku do kuchyně i s celou kuchyňskou linkou si můžete objednat na míru, což určitě oceníte obzvlášť v případě, že máte atypickou kuchyňskou linku. Svěřte svou kuchyň do našich rukou – s výběrem vhodné pracovní desky a kuchyňské linky vám pomůže náš návrhář s citem pro design.

Výběru pracovní desky věnujte maximální pozornost. Měla by zapadat do stylu kuchyně, ale hlavně by měla být odolná proti opotřebení. Přichystali jsme pro vás kuchyňské linky s deskami, které se dobře udržují a jsou zpracovány z kvalitních materiálů. Neničí se působením vody ani mechanickým namáháním a (nejen) ženy si zamilují jejich vzhled.


Laminátová pracovní deska Pracovní deska z umělého kamene Pracovní deska z masivního dřeva
Pracovní desky podstupují každý den zatěžkávací zkoušky v podobě přípravy několika pokrmů. Může se tedy hodit, že desky jsou neporézní. Tím na nich nezůstávají skvrny od potravin a surovin. Jsou také odolné proti vlhkosti, plísním a bakteriím.

Pracovní deska může s kuchyňskou linkou kontrastovat nebo splynout s  celkovým designem. S pracovními deskami od Gorenje však nemusíte mít strach, že by se deska do kuchyně nehodila. Naši návrháři vám poradí s výběrem materiálu i barvy tak, aby pracovní deska zapadala do celkového konceptu kuchyně, kterou si rychle zamilujete.

Cena pracovních desek se odvíjí od zvoleného materiálu. Začínají od 1 600 Kč za bm. U většiny desek doporučujeme profesionální instalaci.

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny