Letní akce 30% sleva na kuchyně. - Více informací
×

Kuchyně na míru

Kuchyně je místem, kde se odehrává mnoho důležitých okamžiků a rozhovorů našeho běžného života. Je to takové srdce domova. Pokud dojde na její rekonstrukci, měli bychom pak myslet na to, abychom se v nové kuchyni cítili příjemně. Každý z nás má však velmi různorodé požadavky a představy o jejím vybavení, každý má jiné prostorové a finanční možnosti. Proto je kuchyně na míru velmi praktickým řešením pro každého z nás.

V této rubrice vám chceme poskytnout užitečné rady a tipy, na co byste měli myslet při plánování kuchyně na míru. Rádi bychom vás inspirovali a také upozornili na to, jak se vyhnout některým chybám při zařizování kuchyňské linky na míru.

Chceme být vašim rádcem a zodpovědět vám každou vaši otázku.

Proč právě kuchyně na míru?

Jaké výhody přináší kuchyně sestavená na míru? Spoustu lidí tak nějak tuší, že by jim v mnoha případech kuchyně na míru vyhovovala daleko více, než sektorová kuchyně. Hned v počátečním rozhodování si však představí, že za kuchyni na míru dají výdaje, které se šplhají až k nebesům. Tohle je však omyl. Kuchyně na míru je sice většinou o něco dražší. Ale rozdíl rozhodně není tak markantní. Je přece na míru, a tak se samozřejmě snaží přizpůsobit i vaší peněžence. Naši stávající zákazníci sami poznali, že takový komfort, jaký kuchyně na míru nabízí, by jim sektorová kuchyně nikdy nedopřála.

Přesně pro vás!

Máte ve svém bytě či domě atypické rozměry prostor pro vaší kuchyň? Nelíbí se vám obyčejné návrhy kuchyní a chcete mít přesně tu, o které sníte? Kuchyně na míru je pro vás pak ideálním řešením. Kuchyně sestavená na míru se dá přizpůsobit každému prostoru. Ať už jde o půdní vestavby či jiná místa. Kuchyně Gorenje jsou zárukou kvality, luxusního a elegantního řešení a nejnáročnějších designových i funkčních vlastností, které vychází z více než 60-ti letých zkušeností. Jsme schopni sestavit kuchyni na míru přesně podle vaších představ.

Výhody kuchyně na míru

Již zmiňovanou a zřejmě nejzásadnější výhodou kuchyně na míru je fakt, že bude přesně přizpůsobena vaším požadavkům. Bude navržena podle vaších nápadů a návrhů. Co se týče technické stránky věci, díky našemu programu kuchyňský návrhář a také díky našim odborníkům, se kterými si můžete domluvit schůzku, budou veškeré detaily perfektně propracovány a kuchyně bude mít to nejlepší praktické využití.

Pokud si nejste s něčím jisti, neváhejte kontaktovat některého z našich architektů. Ochotně vám odpoví na vaše dotazy ohledně kuchyně na míru a pomohou vás nasměrovat na cestu k té nejlepší kuchyni sestavené pro vás. Navštivte naši galerii kuchyní, ve které jistě načerpáte spoustu inspirace.

Co je účelem kuchyně na míru?

V kuchyni se máte cítit především pohodlně a spokojeně. Dostatek prostorů na vaření, velké odkládací plochy, mnoho šikovně dostupných zásuvek. To vše nesmí v kuchyni na míru chybět. Kompozice kuchyně je vždy plánována tak, aby bylo vše snadno a intuitivně dostupné.

Kromě maximální praktičnosti a využití každého kousku kuchyně na míru nelze opomenout samozřejmě ani vzhled. Vše musí ladit s okolním prostorem, nábytkem a doplňky. A to tak, abyste se zde cítili příjemně.

Vhodně zvolené materiály pro výrobu kuchyně na míru

Materiálů, které je možné použít je v dnešní době celá řada. Podívejte se na naše ukázková videa na začátku článku, ve kterých vám radíme, jaké materiály je vhodné použít pro výrobu kuchyně na míru. Pokud se vám nějaký materiál zdá vhodný a líbí se vám, doporučujeme jej konzultovat s našimi architekty, kteří rádi poradí s dalším výběrem a poskytnou důležité informace o praktičnosti a vlastnostech vámi zvoleného materiálu. Popřípadě doporučí nějaký další, který bude kuchyni sestavené na míru přesně vyhovovat.

Kuchyně na míru v kuchyňských studiích v Praze a Ostravě

Vlastní zkušenost je k nezaplacení. Jistě můžete vybírat z mnoha katalogů, ale pokud vidíte danou věc na vlastní oči, nemáte žádné grafické zkreslení a dokážete si tak přesně představit, zda by vám daná věc vyhovovala. Nehledě na struktury materiálů, které si v katalogu lze jen domýšlet.

Využijte možnost a navštivte naše vzorkové prodejny, které máme v Praze a Ostravě. Proškolený personál vám ochotně poradí s vaší kuchyní na míru, předvede vzorové kuchyně a dle vašich požadavků sestaví návrh kuchyně na míru, díky kterému získáte přesnou představu o tom, jak bude vše pasovat dohromady.

Těšíme se na vaši návštěvu v našich kuchyňských studiích.

Naše prodejny

Mapa poboček