Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Kuchyně na míru

Kuchyň je místem, kde se odehrává mnoho důležitých okamžiků našeho běžného života. Pokud dojde na její rekonstrukci, určitě stojí za to zaměřit se nejen na design, ale také na ergonomii. Jde zkrátka o to, abyste se ve své nové kuchyni cítili příjemně. A přesně s tím vám rádi pomůžeme. 

Možností, jak získat novou kuchyň, je nespočet. Můžete si vybrat z nabídky sektorových kuchyní, domluvit se na výrobě s truhlářem anebo si nechat sestavit kuchyň přímo na míru. 

Spousta z vás asi tuší, že kuchyň na míru bude lepší volbou než univerzální sektorový nábytek. Hned v počátečním rozhodování si ale možná představíte astronomickou částku, kterou si za tento luxus připlatíte. To přitom vůbec nemusí být pravda. Kuchyň navržená a vyrobená přímo pro vás sice bude nejspíš o pár tisíc dražší, výsledný rozdíl ovšem bude mnohem menší, než byste čekali. Navíc vám nabídne takový komfort a kvalitu, jakou by vám sektorová kuchyň nikdy nedopřála.

 

moderni kuchyne cerna lakovana ella v samotove matnem laku kombinovana s drevenymi prvky divokeho dubu s ostruvkem
 

 

Proč si nechat vyrobit kuchyň na míru v kuchyňském studiu? 

 

Každý z nás má různorodé požadavky a představy o vybavení, každý má jiné prostorové a finanční možnosti. Proto u nás kuchyně navrhujeme a vyrábíme na míru – nejen prostorám, ale také vašim potřebám. S ohledem na vaše preference umíme vyrobit luxusní kuchyně i sestavy perfektně snoubící to nejlepší z designu a ergonomie. Dokážeme dát dohromady přesně takovou kuchyň, o které už roky sníte, a bez problémů ji uzpůsobíme každému prostoru, i tomu atypickému.

Cílem je, abyste se v nové kuchyni cítili pohodlně a spokojeně. Aby vám nechyběl prostor na vaření, velké odkládací plochy ani šikovně dostupné zásuvky. Kromě toho musí kuchyň lahodit také vašemu oku, což je další úkol pro našeho návrháře. Nebojte se mu sdělit všechna svá kuchyňská přání. Máte už vytipované barvy nebo materiál? Víte, co přesně ve své nové kuchyni chcete, nebo naopak nechcete? Stanovili jste si maximální rozpočet? To všechno bude návrháře zajímat, aby mohl navrhnout prostor podle vašich představ.

 

3D návrh kuchyně

 

Schůzka s návrhářem se v ideálním případě uskuteční v některém z našich studií. Tam si prohlédnete barevná provedení kuchyní, sáhnete si na oblíbené materiály a vyzkoušíte si tlumené kování i různé typy výsuvů nebo výklopů. Protože naše studia slouží současně jako showroomy, můžete se na chvíli přemístit do kompletně zařízené kuchyně a nakouknout do každé skříňky. V rámci každé nabídky kuchyně pro vás kromě cenové nabídky připravíme i přehlednou 3D vizualizaci a všechny prvky vám následně ukážeme naživo ve studiu. Díky tomu budete přesně vědět, do čeho jdete, a při samotné realizaci už vás nic nepřekvapí – jedině snad pečlivost a rychlost našich skvělých montážníků.  

Právě spolupráce se všemi odborníky od bytových návrhářů přes truhláře a elektrikáře až po specialisty na montáže je zárukou, že vaše nová kuchyň bude plně funkční a doladěná do posledního detailu

 

moderni kuchynska linka do l s obyvaci casti bezuchytova

 

Jak a kde vyrábíme vaše kuchyně?

 

Kuchyně vyrábíme v České republice i v sousedním Německu. Skříňky jsou strojově vyráběné a na milimetry přesně sesazené a lepené. Tím zajišťujeme jejich dlouhou životnost bez nutnosti jakéhokoli dalšího dotahování šroubků. Používáme jen takové materiály, které vám budou bez problémů sloužit klidně celý život. Ze zkušeností už víme, že se časem pravděpodobně změní spíše váš vkus než vzhled a funkčnost kuchyně. 

Velký odbyt ve výrobě nám umožňuje používat nejnovější technologické výstřelky, které zase posouvají kvalitu našich kuchyní o úroveň výš. Máme k dispozici velké frézy a další stroje, v posledních letech už ve výrobě využíváme i robotizaci. Vždy ale jen do té míry, aby kuchyně zůstaly individuální záležitostí a aby při montáži prošel každý kus rukama zkušených truhlářů.

 

Zastavte se v některém z našich studií

 

Nejlepší bude, když se o tom všem přijdete sami přesvědčit. Vlastní zkušenost je totiž k nezaplacení. Zastavte se v našem studiu na kávu a kus řeči s bytovým návrhářem. Popovídáme si o vaší nové kuchyni a ukážeme vám všechny materiály i její možné vybavení. Najdete nás v Praze, BrněOstravě, Zlíně, Olomouci, nebo Jihlavě – stačí si jen vybrat, kam to máte nejblíž. Tak na viděnou ve studiu. 

 

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny