Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Výběr a realizace nové kuchyně v šesti krocích

Přemýšleli jste někdy, ve kterých místnostech doma trávíte nejvíc času? Kuchyň se možná trochu překvapivě u většiny z nás probojuje na přední příčky seznamu. Nikoho tak asi nepřekvapí, že její výběr si zaslouží odpovídající péči. Volba materiálu, barev, rozložení skříněk nebo umístění spotřebičů… To všechno potřebuje svůj čas. A ten vám u nás rádi věnujeme. Spolu s přátelským a individuálním přístupem, na kterém si zakládáme. Jak výběr kuchyně a spolupráce s námi probíhá? To si povíme na následujících řádcích.

Inspirace

Ukážeme vám naše realizace

Někdy máte svou představu jasnou od první chvíle, jindy to chce pořádnou dávku inspirace. Hledání kuchyně i následnou konzultaci s návrhářem vám usnadníme, co to půjde. Je dobré mít alespoň hrubou představu, co se vám líbí, a co naopak v kuchyni nechcete. Snáze se pak můžete ubírat tím správným směrem. Pečlivě dokumentujeme provedené realizace a necháváme vás do nich nahlédnout. Na jednom místě najdete kuchyně moderní i rustikální, nadčasové i podle nejnovějších trendů, s ostrůvkem i bez něj, pestrobarevné i jednoduché. V našich kuchyních se vaří už ve více než 6 000 domácnostech – a s každým dnem přibývají další.

Návštěva showroomu

Přijďte si prohlédnout naše kuchyně

Už váš vysněný prostor začíná nabývat jasných rozměrů, nebo ani ukázky realizací úplně nepomohly? Neházejte katalogy do žita. Už první návštěva showroomu vás posune o krok blíž k vysněné kuchyni. Nahlédněte do budoucnosti a získejte reálnou představu, jak by to u vás doma mohlo vypadat. Takovou možnost vám malý vzorek dekoru, katalog a mnohdy ani propracovaný 3D návrh nenabídne. Během schůzky si prohlédnete všechny materiály i vystavené kuchyně. Vyzkoušíte si otevírání skříněk, rozmístění spotřebičů nebo strukturu a výšku umístění pracovní desky. Jedině v showroomu zjistíte, jestli vaše kuchyň nebude příliš tmavá, světlá, lesklá, náchylná k poškození nebo nepřetržitě pokrytá otisky (nejen) dětských prstů.

Konzultace s návrhářem

Vaše přání a nápady získají reálnou podobu

Během návštěvy showroomu se vám bude věnovat náš designér, který se seznámí nejen s vašimi nápady a požadavky, ale také s dispozicí vašeho bydlení nebo zamýšleným rozpočtem. Jedině tak bude schopný navrhnout kuchyň přesně na míru vašim představám. Takovou, ve které se bude nejen dobře vařit nebo jíst, ale také skutečně žít. S designérem budete mít jistotu, že jste své prostředky investovali tím nejlepším způsobem a že jste v harmonii s prostorem správně umístili každý spotřebič i skříňku. Pokud se jedná o standardní, ne příliš členitý prostor, bude stačit, když kuchyň nahrubo zaměříte. Na milimetry přesně si to změříme sami před realizací. Nejste si ani hrubým zaměřením úplně jisti nebo se jedná o složitější, atypický prostor? Rádi s vámi všechno projdeme přímo u vás doma.

3D návrhy

Ukážeme vám, jak to u vás doma bude vypadat

Podklady máme, vaše přání známe – nic nám nebrání, abychom se pustili do přípravy návrhů. V této fázi začíná vznikat první hmatatelná podoba kuchyně. Díky 3D návrhům a vizualizacím získáte jasnou představu o finální podobě interiéru. Už budete přesně vědět, jak se k vaší podlaze hodí vybrané dekory, jestli se pohodlně vejde ostrůvek nebo jaký jídelní stůl bude tak akorát velký. Nezávazný návrh můžeme připravit už v rámci první schůzky. Taková varianta je lepší v případě složitějších realizací, kdy můžeme rovnou konzultovat některé prvky. Nebo si podklady převezmeme, v následujících dnech vše připravíme a vizualizace vám spolu s celkovou kalkulací ukážeme při dalším setkání. Po představení návrhů nám vzniká prostor pro všechny případné změny. Cílem je naplnit vaše očekávání a získat finální podobu návrhu. Až do vašeho odsouhlasení je návrh kompletně nezávazný.

Měření

Zaměříme kuchyň a připravíme instalační doporučení

Teď už pomalu, ale jistě směřujeme k samotné realizaci. Ta začíná odsouhlasením návrhů a pokračuje pečlivým zaměřením prostor, do kterých budeme kuchyň instalovat. Vše překontrolujeme a doladíme poslední detaily, aby každý šroubek sedl na své místo. Připravíme také instalační doporučení, které poslouží jako podklad pro instalatéry a elektrikáře. A klidně si vezmeme na starost i stavební úpravy a přípravy pro kuchyň. Teď už se zkrátka o vše staráme my – vy se tak můžete v klidu věnovat jiným záležitostem a těšit se na svou novou kuchyň. Instalační doporučení můžeme zpracovat s dostatečně velkým předstihem, třeba i rok před realizací kuchyně. S těmito podklady často pracují i developeři a stavitelé. Vám navíc může včas připravené instalační doporučení ušetřit mnoho starostí a prostředků spojených s následným posouváním zásuvek nebo rozvodů.

Instalace

Proměníme vaši kuchyň k nepoznání

Za 8–10 týdnů budeme mít kuchyň na míru připravenou a pustíme se do její montáže. Na místo vyjedou naši skvělí montážníci, kteří si s instalací hravě poradí. Už mnohokrát nás přesvědčili, že zázraky dělají doslova na počkání. Překážkou pro ně nejsou křivé zdi ani jiné záludnosti, které často číhají (nejen) ve starších domech. Vybaveni metrem, bohatými zkušenostmi a pečlivostí sobě vlastní vám za 1–2 dny namontují vaši zbrusu novou kuchyň. Čas strávený instalací se odvíjí od velikosti kuchyně a náročnosti montáže. Tím už naše práce končí a nezbývá než vám popřát, aby se nová kuchyň stala místem, kde budete s láskou připravovat své oblíbené kulinářské speciality a kde se budete setkávat s celou rodinou, abyste u dobrého jídla probrali ty nejzajímavější zážitky uplynulých dnů.

Pár slov o nás

Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme, přímo ovlivňuje naši duševní pohodu. Proto při výrobě kuchyní hledáme správnou rovnováhu mezi funkčností a estetikou. Chceme vyrábět kuchyně, které jsou místem pro přípravu jídla i prostorem, kde se odehrává každodenní život.

Jsme nejvýznamnějším partnerem Gorenje pro výrobu kuchyní v České republice. Jsme stabilní značka vybavená zázemím a dlouhou historií, která dokáže zaručit kvalitní a prvotřídní služby, které jsou základními kameny naší zákaznické politiky. Návrhem, výrobou a montáží kuchyní nás svěřilo již více než 6 000 klientů. Budeme rádi, když bude další kuchyně vaše. Dejte nám vědět o svých přáních a společně vymyslíme nejlepší postup.

Připravíme návrh kuchyně přesně pro vás

Zanechte nám kontakt, my sa Vám obratem ozveme zpět.

  Mimořádná akce! 30% sleva na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma do 28.7. 2024

  Nezávazný návrh
  včetně cenové kalkulace

  Kuchyně na míru
  za 7-10 týdnů u vás

  Instalační plány
  pro stavbu a developera

  97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

  Naše prodejny