Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

Retro lednice Gorenje

Retro lednice_gorenje_retro_vintage

Nová image s moderní technologií. Na první pohled zaujme Retro Lednice Gorenje svými zaoblenými rohy. V druhé řadě překvapí ekonomické parametry a šetrnost k životnímu prostředí. Zákazníci si vyberou z kolekcí Chic, Vintage nebo Funky.

Dnes je retro styl velmi oblíbený. Najdeme ho v oživeném designu nábytku, automobilů, telefonů nebo gramofonů. Retro produkty navrací do minulosti. Jde o moderní obnovu stylu šedesátých a sedmdesátých let. Zároveň jde o Restro styl, který se hodí do moderních domovů.

Kolekce Lednice Retro Chic se prodává v barvách Bordeaux, Black a Silver. Existují ve dvou kombinacích, chladnička s mrazničkou dole i nahoře. Vnitřní prostor je variabilní podle potřeb zákazníka. Speciální funkce pro maximální zachování kvality, barvy i vůně skladovaných potravin už jsou dnes samozřejmostí. Součástí je stojan na lahve pro bezpečné uskladnění. Kvalitu podtrhuje spotřeba energie, která je ve třídě A++. Ve všech variantách se cena pohybuje kolem třiceti tisíc korun.

Romantická kolekce Lednice Retro Vintage je k dostání v originálních barvách Chocolate, Royal coffe nebo Champagne. Stylový retro design ukrývá moderní technologie s nulovou zónou pro uskladnění masa. Opět se bavíme o energetické skupině A++. Toto provedení zakoupíme už za dvacet sedm tisíc korun.

Poslední v řadě je kolekce Lednice Retro Funky, která je pro optimisty s velkou fantazií a nezávislostí. Jde o živé barvy, kde Lime green, Raspberry pink nebo Juicy orange budou v interiéru vynikat svou originalitou. Barevnost doplňuje retro madlo v barvě chladničky. Na rozdíl od předchozích řad, zde je interiér přizpůsobený vnějšímu designu. Vnitřek je obohacený netradičními a originálními prvky. Například zvláštní okraje skleněných polic zabraňují přetečení rozlitých nápojů.

Všechny modely jsou dobře tepelně izolované. Chladničky jsou vybavené funkcí FastFreeze pro intenzivní mrazení a SuperCool pro rychlé zachlazení, které napomáhá čerstvosti potravin. Pokud teplota uvnitř naroste, upozorní nás alarm. Nechybí speciální Cool´n´Fresh zóna, kde se teplota udržuje na nule. Kromě police na láhve najdeme uvnitř ještě přihrádky se sklonem určené pro otevřené láhve.

Informace o aktuální řadě Retro lednic např.  na kuchyňském studiu – Vinohradská, Praha 2 ; Milada Horáková, Praha 7 ; Novinářská, Ostrava.

.Lednice Gorenje -Retro-blue modrá Retro Gorenje lednice_retro_chic_bordeaux bordó Retro Gorenje lednice_retro_funky_raspberry-pink růžová Retro Gorenje ledncie-Dark-chocolate Lednice Gorenje retro_vintage_chocolate čokoláda Lednice Retro Gorenje_retro_funky_lime zelená Lednice _gorenje_retro_chic  Retro gorenje_retro_funky Retro lednice Gorenje Bílá a červená snow and white

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny