Sleva 30% na kuchyně a 2 spotřebiče zdarma

KuchyňskáStudia.cz > Tipy a inspirace > Kam umístit zásuvky a odpady pro novou kuchyni?

Kam umístit zásuvky a odpady pro novou kuchyni?

Plánujete novou kuchyň a stavebníci po vás požadují upřesnit umístění zásuvek a odpadů? Instalační doporučení ušetří hodně času a ještě více starostí.

Montáži každé kuchyně předchází pečlivá příprava. Obzvláště, co se elektroinstalace a dalších důležitých rozvodů týče. Je třeba, aby každá zásuvka byla na svém místě a aby rozvody vody nebo odpady vedly přesně tam, kde mají vést. Bohužel u mnoha projektů kuchyní toto nebývá samozřejmostí. Abychom případným nedorozuměním a problémům s napojením předcházeli, zpracováváme ke každému projektu kuchyně takzvané instalační doporučení pro řemeslníky nebo developery. Pokud svůj dům rekonstruujete nebo jeho výstavba teprve probíhá, mohou včasné stavební úpravy představovat praktické řešení a finanční úspory. 

Proč se vám instalační doporučení od kuchyní Gorenje vyplatí?

  • Při rekonstrukci nebo výstavbě můžete připravit vše najednou a v budoucnu tak ušetříte tisíce za případné stavební úpravy.
  • Instalační doporučení je součástí každé objednávky kuchyně a tedy neplatíte za něj ani korunu navíc.
  • Dokument obsahuje přesné zakreslení zásuvek, vypínačů, přívodu vody nebo přípojky plynu – to všechno přímo pro kuchyň, kterou vám na míru navrhneme.
  • Výkres s kótami a instrukcemi jednoduše předáte řemeslníkům nebo developerům a dál se již o nic nemusíte starat.
Instalační doporučení pro kuchyni

Během naší praxe jsme viděli hodně kuchyní – a také překážek, které bránily jinak hladké instalaci. Mezi ně již tradičně patří umístění zásuvek přímo za plánovaný spotřebič, odpady příliš blízko u podlahy apod. Lze takové situaci předcházet? Naplánovat rozložení nové kuchyně jen podle pár zásuvek není úplně nejlepší nápad, protože se tak připravíte o řadu funkcí a ergonomických detailů, které vaše nová kuchyň může mít. Nejčastěji tak dojde ke stavebním úpravám, které ovšem znamenají další výdaje a také jistotu, že se realizace nové kuchyně zase o nějaký ten týden protáhne.

Proto už v rámci návrhu kuchyně zpracujeme instalační doporučení, které můžete rovnou předat řemeslníkům a mít vše připravené včas. Díky tomu budete mít jistotu, že až naši montážníci přijedou s hotovou kuchyní, všechno sedne na milimetr přesně.

A co když s žádnými řemeslníky nespolupracujete? V takovém případě přenechte starosti spojené se stavebními úpravami a plánováním nám. Zařídíme vše od prvního náčrtu vaší kuchyně až po dotažení posledního šroubu. 

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny