Mimořádná sleva 45% na kuchyně do 28.9.

KuchyňskáStudia.cz > Tipy a inspirace > Kam umístit zásuvky a odpady pro kuchyni

Kam umístit zásuvky a odpady pro kuchyni

Plánujete novou kuchyni a stavba po vás potřebuje upřesnit umístění zásuvek a odpadů? Instalační doporučení ušetří hodně času a ještě víc starostí

Montáži každé kuchyně předchází pečlivá příprava. Je třeba, aby každá zásuvka byla na svém místě a aby rozvody vody nebo odpady vedly přesně tam, kde mají vést. Za tímto účelem zpracujeme v rámci každého návrhu instalační doporučení pro řemeslníky i developery. Pokud svůj dům rekonstruujete nebo teprve probíhá výstavba, včasné stavební úpravy jsou elegantním a finančně výhodným řešením. 

Proč se vám instalační doporučení od nás vyplatí?

  • Při rekonstrukci nebo výstavbě můžete rovnou všechno připravit a v budoucnu tak ušetříte tisíce za případné stavební úpravy.
  • Instalační doporučení je součástí každé objednávky kuchyně a neplatíte za něj ani korunu navíc.
  • Dokument obsahuje přesné zakreslení zásuvek, vypínačů, přívodu vody nebo přípojky plynu – to všechno přímo pro kuchyň, kterou vám na míru navrhneme.
  • Výkres s kótami a instrukcemi jednoduše předáte řemeslníkům nebo developerům a dál se o nic nestaráte. 
Instalační doporučení pro kuchyni

Během naší praxe jsme viděli hodně kuchyní – a také překážek, které bránily jindy hladké instalaci. Zásuvky umístěné přímo za spotřebičem, odpady příliš blízko u podlahy… Jak takovou situaci řešit? Plánovat rozložení nové kuchyně jen podle pár zásuvek není úplně nejlepší nápad, protože se tak připravíte o řadu funkcí a ergonomických detailů, které vaše nová kuchyň může mít. Nejčastěji tak dojdeme ke stavebním úpravám, které ovšem znamenají další výdaje a také jistotu, že se výstavba nové kuchyně zase o nějaký ten týden protáhne.

Proto už v rámci návrhů kuchyně zpracujeme instalační doporučení, které můžete rovnou předat řemeslníkům a mít vše připravené včas. Díky tomu budete mít jistotu, že až naši montážníci přijedou s hotovou kuchyní, všechno sedne na milimetry přesně

A co když s žádnými řemeslníky nespolupracujete? V takovém případě přenechte starosti spojené se stavebními úpravami nám. Zařídíme vše od prvního náčrtu vaší kuchyně až po dotažení posledního šroubu. 

Nezávazný návrh
včetně cenové kalkulace

Kuchyně na míru
za 7-10 týdnů u vás

Instalační plány
pro stavbu a developera

97% spokojenost na webu recenze-kuchyne.cz

Naše prodejny